Oyunun En Heyecanlı Yeri

Üye Girişi   |   Yeni Üyelik

0
OYUN > İNDİRİMDEKİLER >  Ps4 >  Knowledge is Power
 

Knowledge is Power

59,00 TLStok Durumu:       Var

Açıklama

PlayLink Konsept: Oyunculara, aileleri veya arkadaşlarıyla birlikte IOS ve android tabanlı akıllı cep telefonları veya tabletlerle oynayabilmelerini sağlayan yeni konseptin adıdır.
Bu yeni konseptte hızlı testlerden, sürükleyici çok oyunculu maceralara ve daha birçok farklı türde oynanan yapımları, PlayLink’in sosyal oyun deneyimi özelliği sayesinde deneyimleyeceksiniz.

HEP BİRLİKTE OYNAMAYA DEVAM EDİN!

“Knowledge is Power’’ kısaca ne kadar bilgili olduğunuzu ölçeceğiniz ve farklı kategorilerden sorularla bilginizin sınandığı bir tür “Quiz” oyunudur. Oyunu sadece akıllı cep telefonlarınız veya tabletlerle oynayabilirsiniz.

Öncelikle oyunun uygulamasını (PlayStore) üzerinden ücretsiz indireceksiniz. Ardından sekiz farklı karakterden birisini seçecek ve kendinizin bir öz çekimini (selfie) gerçekleştirerek oyuna başlayacaksınız.

Oyunu en az 2 en fazla 6 kişi oynayabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ve çeşitli temalı sorulara cevap vereceğiniz bir “Piramit Bilgisi”ne girecek ve zirveyi kapmak için kıyasıya mücadele edeceksiniz.

Karakter avatarı olarak “Hotdog Guy, Glam Wizard, Cowgirl” veya eğlenceli diğer karakterlerden birisini seçebilirsiniz. Rakiplerinizden daha hızlı soruları cevaplamaya çalışırken bir yandan da arkadaşlarınıza sorulardan önce çeşitli tuzaklar kurmaya çalışacaksınız. Telefonunuzun dokunmatik ekranı sayesinde her soru öncesi bir “engelleme” seçerek rakiplerinizin cevaplama kısmına müdahale edebilirsiniz. Böylece doğru cevabı bilseler bile, şıkkı seçmek için yapmış olduğunuz tuzağı geçmek zorunda kalacaklardır.

Sorulara sadece doğru cevap vermeniz yeterli olmayacak. Olabildiğince de rakiplerinizden daha hızlı cevap vermeye çalışacaksınız.

Knowledge is Power, Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çeken bir yapım olma özelliği taşıyor.Over Game © 2017
OverGame Kurumsal
Gizlilik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme
İletişim