Hakkımızda

OVERGAME KURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

OverGame bir fikir olarak 2008 yılı içerisinde geliştirilmeye başlanmış ve ortakları tarafından hayata geçirilmesi için 2 Ekim 2008'de çalışmalar başlatılmıştır. Ana çatısı oluşturulmaya başlanan projede Şubat 2009'da ilk önemli adım atılarak ELOY Elektronik Oyunlar San. Ve Tic. Ltd. şirketi kurulmuştur.

Eloy Elektronik OverGame markası ile Türkiye'de bir ilk olarak faaliyetlerine başlamıştır. Dünyada her geçen gün büyüyen konsol ve PC oyun sektöründe faaliyet gösteren Eloy, OverGame ile Türkiye oyun sektörüne yepyeni açılımlar ve standartlar getirme hedefindedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine doğru donanımı, doğru oyunu ve doğru aksesuarı alması için genel ve ürüne özel katma değerli çözümler sunan, dünya oyun sektöründeki gelişmelere ve yeniliklere hızla uyum sağlayan, gelişme ve yeniliklerden müşterilerini ilk haberdar eden, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize oyuna ilişkin her türlü yazılım, donanım ve aksesuarı rahat, modern ve güvenli bir ortamda sunmak ve oyun ile ilgili her konuda en mükemmel deneyimi yaşatmak için uluslararası kalite standartlarında hizmet ve kesintisiz destek vermek.

HEDEFLERİMİZ

Türkiye'de oyun sektörünün gelişmesine, uluslararası standartlarda çalışma prensiplerine kavuşmasına katkıda bulunmak.

Sosyal sorumluluk bilinciyle oyunların uluslararası standartlarda verilmiş olan rating'ler çerçevesinde doğru hedef kitlesine ulaşmasını sağlamak.

Dünyanın en etkili kitle iletişim araclarindan biri olan oyunların yalnızca eğlence aracı olarak değil eğitim amaçlı da kullanılmasına destek olmak.

Türkiye'de oyun dünyasına ait herşeyin bir arada bulunabileceği ve herkesin oyun konusunda ilk aklına gelen adres olmak.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik, Müşteri memnuniyeti, 

Yüksek sorumluluk duygusu, 

Deneyim, 

Kalite bilinci, 

Sürekli gelişim inancı, 

İş ahlakına bağlılık, 

Müşteri ve çalışan haklarına saygı, 

Müşteri beklentilerini aşan katma değerli işbirliği değerlerine sahip olmak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.