Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)

Nintendo Switch Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX

845 TL
Bu alışveriş ile harcamanın %3’ünü puan olarak kazan.
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Ya bir gün uyandığında bir Pokémon olsaydın? Pokémon'la dünyalarındaki zindan tarama macerasında tanışabilir ve işe alabilirsiniz! Gizemli, değişen zindanları ele geçirmek için bir kurtarma ekibi oluşturun ve Pokémon dünyasını daha güvenli bir yer haline getirmek için harekete geçerken stratejik olarak hareketlerinizi planlayın… ve yol boyunca gerçek amacınızı ortaya çıkarın.


    Pokémon'u işe alırken, bu güvenilir takım arkadaşlarının kalacak bir yere ihtiyacı olacak, bu yüzden Pokémon arkadaşlarınızı barındırmak, yönetmek ve güçlendirmek için kurtarma ekibi kampları inşa edin. Bir kurtarma ekibi hazırlarken kimin iş için doğru olduğunu ve her gizemli zindana nasıl yaklaşılacağını düşünün. Her seferinde tek bir kareyi hareket ettirecek veya diğer Pokémon'ları sıra tabanlı savaşlara dahil edene kadar hareketi hızlandırmak için Otomatik modu kullanacaksınız - ancak Pokémon güçlü yönlerini, zayıflıklarını ve potansiyel nadir niteliklerini unutmayın! Bu sürüm Mega Evolved Pokémon, muhteşem suluboya esintili grafikler ve daha fazlasını ekler! Pokémon formunuzda rahatlayın, yapacak çok iş var.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.