Sepetinizde ürün bulunmuyor

Sepet Toplamı: {{total}} TL {{total+cart_discount}} TL

Sepet Toplamı: {{total}} TL


{{total}} TL
Sepetinizde ürün bulunmuyor
  • {{item.prodName}}
    Sil
    {{item.prodPrice}} TL

Sepet Toplamı: {{total}} TL


ÖN SİPARİŞ AVANTAJLARI(KAPALI BETA)

  • PLAYSTATION 4 VERSİYONLARINI ÖN SİPARİŞ VEREN HERKESE 7-9 AĞUSTOS ARASI SADECE ÖN SİPARİŞ VERENLERE ÖZEL KAPALI BETA DENEMESİ İÇİN ÖZEL KOD GÖNDERİLECEK.
  • XBOX ONE VERSİYONUNU ÖN SİPARİŞ VEREN HERKESE 14-16 AĞUSTOS ARASI SADECE ÖN SİPARİŞ VERENLERE ÖZEL KAPALI BETA DENEMESİ İÇİN ÖZEL KOD GÖNDERİLECEK.

AÇIK BETA TARİHLERİ

  • 14-16 AĞUSTOS ARASI PLAYSTATION 4 KULLANICILARI İÇİN AÇIK BETADA OYUNU DENEYİMLEYEBİLİRSİNİZ.
  • 21-23 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA TÜM PLATFORMLAR İÇİN AÇIK BETA DENEMESİNDE OYUNU DENEYİMLEYEBİLİRSİNİZ.

Dünya'nın En Güçlü Kahramanlarından oluşan ekibini topla, güçlerini kullan ve Süper Kahraman hayallerini yaşa.

Marvel’s Avengers orijinal, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve co-op oyunuyla birleştiren destansı, üçüncü şahıs, aksiyon-macera oyunudur. Çevrimiçi dört oyuncudan oluşan bir ekiple bir araya gelin, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen Kahramanlar listesini özelleştirin ve Dünya'yı artan tehditlerden koruyun.


Marvel’s Avengers, Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor'un San Francisco'daki yeni, yüksek teknoloji ürünü Avengers Genel Merkezini tanıttığı A-Day'de başlıyor. Gizemli bir düşman büyük bir yıkıma neden olan korkunç bir kazaya neden olduğunda kutlamaya gölge düşer. Trajedi yüzünden suçlanan Avengers dağılır.

Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar yasadışı ve dünya tehlikede iken, Kamala Khan adlı kararlı bir genç kadın, Avengers'ı AIM olarak bilinen gizli yeni gücün kontrolsüz gücünü durdurmak adına yeniden bir araya getirmek için yola çıktığında, büyüyen bir macerayı ateşliyor.


Marvel’s Avengers, kusursuz Avengers oyun deneyimi için sürekli olarak sunulan yeni Kahramanlar ve yeni anlatılarla destansı yolculuğa devam ediyor.