Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Karizmatik ve efsanevi Stan Lee, figürünü Minico'nun Mini Heroes serisinin güzel versiyonunda kazanıyor. Tiyatro kariyerini onurlandıran Stan Lee Minico, arkasında adı olan geleneksel bir oyuncu koltuğunda oturuyor, her zamanki gülümsemesiyle geriye bakıyor.


    Marvel Sinematik Evreni'nin hemen hemen tüm uyarlamalarında kısa ama çarpıcı görünümlerde yer alan Lee, bir yazar, editör, reklamcı, yapımcı, yönetmen, girişimci ve oyuncuydu, ancak Marvel'e en büyük katkıları, çizgi roman ikonlarının ortak yaratıcısı oldu. -Spider, Hulk, Doctor Strange, Fantastic Four, Daredevil, Black Panther, X-Men ve çok daha fazlası. Jack Kirby, Steve Ditko, Bill Everett, John Romita Sr, Gene Colan gibi diğer efsanelerle birlikte çalıştı.


    Iron Studios Marvel Comics, resmi lisanslı Stan Lee MiniCo heykelini sunar. El yapımı koleksiyon heykellerimiz, kendiniz veya sevdikleriniz için en iyi hediyelerdendir.


    Koleksiyonunuzu bu Marvel Comics Koleksiyon heykeli ile büyütün!

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.