• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Hem sokakta hem de stadyumda takım kurma ve kendinizi ifade etmenin yeni yöntemleriyle Play PlayStation4, Xbox One ve PC'de EA SPORTS™ FIFA 21 ile birlikte kazanın. Frostbite™ altyapılı FIFA 21, VOLTA FUTBOLU ve FIFA Ultimate Team™, ile daha büyük galibiyetler kazanmanız için yepyeni özelliklerle oyunu bir sonraki seviyeye taşıyor, yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiren üst seviyede yeni bir gerçekçi oyun deneyimi sunuyor. Kariyer Moduyla her an kontrolde olun ve Dünyanın Oyunu içinde gerçeğe en sadık deneyimle benzersiz rekabeti yaşayın.


  OYNAYIŞ ÖZELLİKLERİ

  ________________________________________

  Bugüne kadarki en akıllı FIFA oyunundaki yepyeni dinamik atak sistemleriyle her zamankinden daha fazla gol atın.


  FIFA 21, oyuncuların zekasını ve kararlarını oyun içinde ve dışında yeni bir seviyeye çıkarır, daha gerçekçi ve akılı manevralar yaratır, 1'e 1 oyunların yoğunluğunu artırır ve tüm sahada yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiren gerçekçi futbol deneyimine izin veren koşulların kilidini açar.


  Çevik Dribling - Futbolda, 1'e 1 mücadele maçın seyrini belirleyen gol fırsatlarına giden yolu açabilir. FIFA 21'de, yeni Çevik Dribling sistemi bir savunma oyuncusuyla karşı karşıya geldiğinizde daha fazla özellik seçeneği sunar. Hızlı ayak hareketleri, topu tutmanıza ve bire bir mücadelede alan yaratabilmeniz için daha fazla kontrol ve ataklara daha fazla yanıt verebilmeği sağlar. Köprü dribling ve top yuvarlama feyki de yeni manevra becerileri hızlı savunma oyuncularını boşa çıkarabilmenizi sağlar.


  Pozisyon Alma Özelliği - Topu alabilmek, önemli bir pozisyona müdahale edebilmek veya dünyanın en iyi oyuncularını diğerlerinden ayıran gol kurtarıcı müdahaleler için doğru zamanda doğru yerde olmak. FIFA 21'de Pozisyon Alma Özelliği futbolcunun oyun içi zekasını, gerçek dünyadaki alan ve zaman algısıyla eşleştirir ve en iyi oyuncuların oyunu öngörmelerini, sahada daha akıllıca hareket etmelerini ve daha avantajlı pozisyon almalarını sağlar. Dünya standartlarındaki forvetler ofsayt olmamak için son savunma oyuncusu ile aynı seviyede kalacak şekilde koşar, oyun kurucular savunma hatları arasında hareket etmek için alan ararken en iyi savunma oyuncuları, karşı takımın fırsat yaratmasını zorlaştırmak için pas koridorlarını daha etkili şekilde kapatır.


  Yaratıcı Koşu - Takımınızın topsuz alandaki hareketlerini etkilemek için sunulan yeni seçeneklerle FIFA 21'de oluşturduğunuz atakları baştan yazabilir ve defansı farklı şekillerde kırabilirsiniz:

  - Yönlendirmeli Koşu - Koşuyu başlattıktan sonra sağ kola basarak takım arkadaşlarınızın koşu yönünü tamamen kontrol edin.

  - Yönlendirmeli Verkaç - Sağ kolu istediğiniz yöne kullanarak pas sonrası takım arkadaşlarınızın hangi yöne hareket edeceğine karar verin.

  - Oyuncu Kilidi - Atak sırasında mevcut oyuncunuzu kilitlemek için her iki kola da basın. Daha fazla kontrol istiyorsanız kilitli oyuncudan uzaklaşmak ve geri pas vermeden önce takım arkadaşınızın manevralarını kontrol etmek için sağ kola basın.


  Doğal Çarpışma Sistemi - Yeni animasyon sistemleriyle kilidi açılan yeniden yorumlanmış oyuncu çarpışma ve manevra sistemi, sahanın tümünde daha akıcı oyuncu etkileşimi yaratır. FIFA 21'de kale ağzı kapışmaları, orta sahada topa sahip olma mücadeleleri ve ikili ataklar her zamankinden daha akıcı bir şekilde çözülüyor ve topa sahip olmaya çalışan oyuncular arasında daha doğal karşılaşmalarla sonuçlanıyor.


  Rekabetçi Mod - Dünyadaki en iyi FIFA oyuncularının oyun stilini yeniden yaratan Rekabetçi Mod ayarı, rakiplerinizin daha iyi beceri hareketleri, dribling manevraları ve taktiklerle oynamasını sağlayarak size Efsanevi ve Ultimate zorluk seviyesinde zorlayıcı ve tatmin edici rakipler sunuyor.


  Futbolun Temelleri - Topluluktan gelen geri bildirimlerle yönlendirilen FIFA futbol temellerindeki revizyonlar sahadaki oyun seviyesini yükseltiyor:

  - Pas verme - Alanı ve pozisyonları daha iyi algılama, oyuncuların daha akıllıca pas vermesine izin veriyor.

  - Durdurma - FIFA 21'deki yeni durdurma sistemi, defans oyuncuları şut ve çapraz pasları durdururken daha dengeli sonuçlar alınmasını sağlar.

  - Tepkisellik - Reaksiyon sürelerinin daha hızlı olması oyuncuların daha tepkisel olmasını, rakiplerin baskısı altındayken zorlu durumlardan daha kolay kurtulmalarını sağlar.

  - Manuel Kafa Vuruşları - Manuel kafa vuruşlarıyla kafa şutları ve paslarını tamamen kontrol edin ve topu tam de planladığınız yere gönderin.


  KARİYER MODU

  ________________________________________

  Takımınızın yükselişinde daha fazla kontrol sahibi olmanız ve menajerlik kariyerinize başlamanın her zamankinden daha kolay olması için size maçlar, transferler ve antrenörlük hakkında daha derinlemesine bilgi sunan yeni oyun özellikleriyle FIFA 21 Kariyer Modunda Her Anı yönetin.


  İnteraktif Maç Simülasyonu - Tüm oyunun sonuçlarını kontrol etmenizi sağlayan ve interaktif oyunda büyük bir ilerleme olan İnteraktif Maç Simülasyonu ile sezonu tamamen yeni bir şekilde deneyimleyin. İlerleyişi etkilemek için 90 dakika boyunca istediğiniz an maça girin veya maçtan çıkın veya maçın sonucunu değiştirmenizi sağlayan yeni içeriğe bağlı tepkiler sayesinde penaltı ve serbest atışlar dahil kilit anların kontrolünü elinize alın. Geliştirilmiş maç verileri de oyunu daha hassas şekilde yönetmenizi sağlar, maç istatistiklerine ve oyuncularınızın performans seviyelerine ve dayanıklılıklarına göre simülasyondan doğrudan değişiklik yapmanıza izin verir.


  Oyuncu Gelişimi - Yenilenen büyüme sistemiyle oyuncularınızın gelişimini daha detaylı yönetin. Takımınızdaki eksikleri doldurabilmek için sağ bekleri sağ kanat oyuncusuna, defansif orta saha oyuncularını stoper oyuncuya çevirin ve kadronuzun nasıl ilerlediğini görmek için antrenman sırasında özellik değişimlerini takip edin.


  Aktif Antrenman ve Maç Oranları - Oyunun en hayati anlarında oyuncularınızın olası performansını gösteren yeni özellik olan Maç Oranları ile takımınızın performans seviyeleri hakkında bilgi sahibi olun. Forvetlerinizin önemli pozisyonları değerlendirebilmesi veya defans oyuncularınızın kilit müdahaleler yapabilmesi ihtimalini artırmak için grup antrenman seansları organize etmenize izin veren yeni Aktif Antrenman Sistemiyle oyuncularınızın maç oranlarını artırın.


  Haftalık Antrenman Planlaması - Yeni menajerlik sistemi ile takımınızın antrenman programını planlayın. Kazanan veya kaybeden takım arasındaki farkı yaratmak için oyuncularınızın maç oranlarını moral ve zindelik olarak dengelemek amacıyla hafta boyunca ne zaman dinleneceklerine ve ne zaman antrenman yapacaklarına karar verin.


  Oyuncu Geri Bildirim Sistemi - Yeni sistem oyuncularınızın ilerleyen maçlara ne kadar hazır olduğunu görsel olarak gösterir, oyuncularınızın moralini, maç oranlarını ve zindeliklerini bir bakışta görmenizi sağlar. Hangi oyuncuların en iyi durumda ve oyuna hazır olduğunu, kimin daha fazla antrenmana ya da antrenmandan dinlenebilmek için kimin molaya ihtiyacı olduğunu ve maç için ilk on biri seçerken oyun içi istatistiklerine göre oyuncuyu pozisyonu dışında oynatmanın etkilerini görün.


  Gelişmiş Karşı Yapay Zeka - Gelişmiş karşı yapay zeka, hem defansta hem de ataklarda rakibin oyun yaklaşımını daha akıllıca görür. Yeni sistemler, markaj, mücadele, pas ve dribling için yapay zekanın daha akıllıca kararlar vermesini sağlar ve bu da size her maçta daha zorlayıcı ve akıllıca rakiplerle karşılaşma ve oyundan oyuna Kariyerinizi taze tutma fırsatını verir.


  Yeni Transfer Seçenekleri - Geliştirilmiş gerçekçi transferler, oyuncularla yeni sözleşme yapma yöntemleri sunarak hem insan hem de yapay zeka kontrollü takımlar oluşmasını sağlar. Takımınıza yeni yetenekleri katmak için isteğe bağlı veya zorunlu gelecek transfer ücretli seçenekleri satın almak için kredi çekin, transfer piyasasında uzman olmak için yapay zeka menajerlerin başlattığı oyuncu takas önerilerine karşılık verin.


  Yeni Kurulum Seçenekleri - Yeni başlangıç kurulum seçenekleri ile Kariyer Modunuzu özelleştirin. Gerçek Transferler ile transfer piyasasında daha gerçekçi bir oyuncu sözleşme imzalama deneyimi yaşayın ya da Finansman Devri ile takımınızı oluşturmanıza yardımcı olacak başlangıç bütçesini artırın.


  Genişletilmiş Lig Temaları - UEFA Şampiyonlar Ligi ve CONMEBOL Libertadores dahil, Kariyer Modunun daha fazla alanına yayılmış olan dünyanın en prestijli ve en çok oynanan mücadelelerinden bazıları için geliştirilmiş özel lig temaları ile daha gerçekçi ve derinlemesine oyun zevkine varın.


  EA SPORTS VOLTA FUTBOLU

  ________________________________________

  Daha fazla oynama şekli. Daha fazla özelleştirme. Daha fazla konum. Farklı düşük kadrolu futbol oyunlarıyla dünyanın farklı yerlerindeki kafes ve sahalarda stilinizle hava atarken bir yandan da arkadaşlarınızla birlikte sokağın ruhunu deneyimleyin.


  VOLTA TAKIMLARI: Üç kişiye kadar arkadaşlarınızla bir araya gelerek veya diğer VOLTA FUTBOLU oyuncularından oluşan topluluğa katılıp 5'e 5 ortak online oyunu hep birlikte kazanarak futbolu oynamanın yeni bir yolu olan VOLTA TAKIMLARI ile daha sosyal sokak futbolunun tadını çıkarın. Takımınızı ve size özel avatarları aksiyonun merkezine getiren ve yeniden tasarlanmış VOLTA merkezi üzerinden arkadaşlarınızla iletişime geçin, sahaya çıkıp rakiplerinize meydan okuyun, sıraları tırmanın ve haftalık etkinliklerle ödülleri toplayın.


  Oynayış özellikleri: Yeni VOLTA FUTBOLU oynanış özellik eklemeleri, daha gerçekçi ve tatmin edici düşük kadrolu futbol deneyimi sunuyor. Yeni oyun temposu v akıllı takım hareketleri sokağın ritmine göre oynamanız için daha fazla fırsat yaratıyor. Enerji dolu beceri hareketleri ve Çevik Dribling, rakip oyuncuları geçmeniz -ve hatta rakibin içinden çekmeniz- dahil farklı şekillerde oyunlar ekleyerek rakibe karşı gelmenin heyecanını artırıyor ve bir yandan da defans tarafında yeni bloklama gibi sistemler 1'e 1 karşılaşmaların topun her iki tarafında da daha tatmin edici olmasını sağlıyor.


  Özelleştirme: Adidas, profesyonel futbol kulüpleri, sokak futbolu takımları ve ünlülerin tasarladığı koleksiyonlardan oluşan geniş çaplı yeni giyim seçenekleriyle kadın veya erkek VOLTA AVATARINIZI kişiselleştirerek ve özelleştirerek futbol ve modayı bir araya getirin.


  ÖNE ÇIKAN MÜCADELELER: Yepyeni ÖNE ÇIKAN MÜCADELELER modunda, VOLTA TAKIMINIZIN ötesinden ve futbol dünyasının en büyük isimlerini ekibe katın. ÖNE ÇIKAN MÜCADELELER bölümde puan ve ödüller için yarışırken yapay zekanın kontrol ettiği yıldız oyunculara ve VOLTA FUTBOLU topluluğundan takımlara karşı oynayın.


  Konumlar: VOLTA FUTBOLUNDA altı kıtadaki 20'den fazla benzersiz saha, size her konuma özgün sokak futbolu kültürünün tadını veren gerçekten eşsiz bir atmosferle hayat buluyor. Sao Paulo şehir merkezindeki parti atmosferine dalın, Milano sokak sahasındaki betonda yeteneklerinizi ortaya çıkarın veya beş yepyeni futbol sahasında becerilerinizi sergilerken göz alıcı yüksek teknolojili Dubai büyük saha kubbesi altında hava atın.


  Maç Türleri: İstediğiniz gibi oynayın. 3'e 3 Hızlı (Boş kale), 4'e 4, 4'e 4 Hızlı, 5'e 5 ve Profesyonel Salon Futbolu dahil düşük kadrolu futbolun tüm türlerinin keyfine varın ve farklı saha boylarında, duvarlı veya duvarsız maçlar yapın.


  İlave Modlar:

  - BAŞLANGIÇ: BAŞLANGIÇ ile sokak futbolu dünyasını keşfedin. Oyundaki en önemli isimlerden bazılarını içeren VOLTA FUTBOLU anlatımlı girişi boyunca kendi yolunuzu seçin.

  - VOLTA SANTRA: VOLTA FUTBOLUNUN konumlarından herhangi birinde favori profesyonel takımlarınızla karşılaşın ve hem boş kale hem de kaleci ile düşük kadrolu futbolun farklı formatlarını oynayın.  FIFA ULTIMATE TEAM

  ________________________________________

  FIFA 21 Ultimate Team ile geçmiş ve günümüzdeki rüya oyuncularınızla takımınızı kurarken FIFA'nın bu en popüler modunda yepyeni oynayış şekillerinin keyfini çıkarın.


  FUT Ortaklığı - Arkadaşlarınızla online takım kurup ödüller için yarışabilmenizin yeni yöntemi olan FUT Ortaklığı ile FIFA 21 Ultimate Team'de birlikte kazanın. Division Rivals ve Squad Battles'da haftalık ilerlemeyi elde etmek için güçlerinizi birleştirin ve sahada kazanmanın ötesinde birlikte oynamayı ödüllendiren yepyeni Ortak Hedeflere ulaşmak doğru çalışan.


  Genişletilmiş Kulüp Özelleştirmesi - Hem sahada hem de stantlarda takımızın görünümünü özelleştirmek için genişletilmiş yeni özelleştirme seçeneklerini kullanın ve FUT Kulübünüzü gerçekten eşsiz hale getirin.


  Bir FUT Kulübü - İkili Lisans kullanırken yeni nesil konsola geçerseniz, FUT Kulübünüzü PlayStation 4'ten PlayStation 5'e veya Xbox One'dan Xbox Series X'e ve FUT 21'deki çapraz transfer pazarı ve lider tablosu ile geriye getirebilirsiniz. Disksiz konsollarda yükseltme lisansının dijital olarak satın alınması gerekir. Şart ve koşullara tabidir. Detaylar için https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/news/dual-entitlement-terms-and-conditions adresine bakın.  EŞSİZ ÖZGÜNLÜK

  ________________________________________

  Dünyanın Oyununun en gerçekçi deneyimini sunan 90'dan fazla stadyum ve 30'dan fazla ligle birlikte 17.000'den fazla oyuncu ve 700'den fazla takımla FIFA 21'de eşsiz oyun özgünlüğünü deneyimleyin. UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga ve LaLiga Santander gibi dünyanın en büyük mücadelelerine özel olarak erişebileceğiniz tek yer FIFA 21.

 • MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE! HAVALE İLE İŞLEM YAPTIKTAN SONRA DEKONTUNUZU info@overgameweb.com ADRESİNE MAİL ATMAYI UNUTMAYINIZ. FİRMA ADI: ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. GARANTİ TR41 0006 2001 4700 0006 2976 33 TÜRKİYE İŞ BANKASI TR95 0006 4000 0011 2350 0230 22 YAPI KREDİ TR94 0006 7010 0000 0089 8302 03 QNB FİNANSBANK TR29 0011 1000 0000 0020 9304 52 ZİRAAT BANKASI TR02 0001 0008 2284 5862 2250 01
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.