PS5 Ghostwire Tokyo

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Ghostwire: Tokyo, Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan 25 Mart 2022 tarihinde satışa çıkacak bir aksiyon-macera oyunudur.

    Oyun, birinci şahıs bakış kamera açısıyla oynanırken,  oyuncular, Tokyo'ya musallat olan hayaletleri ve ruhları yenmek için çeşitli psişik ve paranormal yetenekleri kullanacaklar. Oyunun savaş yönetmeni Shinichiro Hara, oyundaki karakterinizin büyü yapmak için Kuji-kiri el hareketlerinden ilham alan el hareketlerini kullandığı için savaşı "karate sihirle buluşuyor" olarak nitelendiriyor. Bir düşman sağlığının çoğunu kaybettiğinde, çekirdeği açığa çıkarken oyuncular, onu yok etmek için alt etme hareketlerini kullanacak ve ruhları bu şekilde yenebilecekler.

    Ghostwire Tokyo’nun hikayesi gelince; tüm Tokyo vatandaşları gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve diğer dünya ruhları (Ziyaretçiler olarak bilinir) şehri işgal eder. Akito, oyunun kahramanı, kendi gündemine sahipken ona doğaüstü güçler veren KK adlı bir ruh dedektifi tarafından ele geçirilir.  Akito şehre musallat olan ruhlarla savaşırken, Tokyo'daki garip olayların ardındaki gizemi açığa çıkarabilecek Hannya maskeleri takan bir grupla karşılaşır ve hikayesi daha da derinleşmeye başlar.

    Ghostwire Tokyo, korku ve hayatta kalma temalı bir aksiyon-macera oyunu olarak göze çarparken Kuji-kiri ve dövüş sanatlarından ilham alan dövüş sitili, "oyuncunun elleri karakterin organik uzantıları olduğu için oyuncu eylemine çok daha fazla hareket ve kişilik katmasını" sağlayan bir yapım olarak ta dikkatleri üzerine çekiyor. Oyun sadece tek kişilik senaryoya sahip olacak.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.