PS5 Call of Duty Vanguard

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Her cephede zafere koş! Pasifik semalarında it dalaşına gir, Fransa'ya paraşütle dalış yap, Stalingrad müdafaasında bir keskin nişancı olarak düşman avla ve Kuzey Afrika'da ilerleyen birliklere katılarak düşmanla çarpış! Call of Duty® oyun serisi seni 2. Dünya Savaşı cephelerine geri götürerek eşi benzeri görülmemiş çapta bir küresel muharebe deneyimi sunan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty®: Vanguard ile geri dönüyor.

    Call of Duty®: Vanguard'da seni hikâyesiyle kendisine kilitleyecek Tek Oyunculu Senaryoyu, yayınlandığı gün itibarıyla 16'sı klasik Çok Oyunculu modlar için tasarlanmış 20'den fazla haritanın ev sahipliğini yapacağı Çok Oyunculu muharebeleri ve Treyarch tarafından geliştirilen adrenalin dolu yeni Zombi modunu tecrübe edebilirsin.

    Call of Duty®: Vanguard'ın yayınlanmasıyla Call of Duty®: Warzone™ ile arasında başlayan yeni ve eşi benzeri görülmemiş entegrasyon süreciyle birlikte uzun bir takvime yayılan, çıkış sonrası oyuna eklenmiş olacak yeni Çok Oyunculu haritalar, modlar, sezonluk etkinlikler, topluluk eğlenceleri ve daha birçok ücretsiz içeriğin yanı sıra çapraz ilerleme ve farklı nesil platformlarda oynayabilme gibi seçenekler de seni bekliyor.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.