• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekün savaşına geri döndüğünün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyada, manganızın ve yüksek teknolojili cephaneliğinizin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Sunduğu 128 oyuncu desteğiyle* Battlefield™ 2042, dünyadaki geniş savaş alanlarına eşi benzeri görülmemiş bir ölçek getiriyor. Oyuncular, Conquest ve Breakthrough gibi güncellenmiş çok oyunculu modlardan yepyeni Hazard Zone'a kadar birçok büyük deneyim yaşayacak.

   OYNANIŞ ÖZELLİKLERİ

  Düzeni Bozulan Bir Dünya

  2042'de ekstrem hava olayları ve kaynaklar için verilen mücadele küresel güç dengelerini değiştirmiş durumda. Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya savaşın eşiğindeyken, otorite sahibi olmayan bazı savaş gazileri Görev Güçleri olarak bilinen bağımsız gruplar kuruyor. Daha önce hiç görülmemiş bu savaş sahnesinde geleceği şekillendirmek için savaşın.

  Aynı Anda 128 Oyuncu

  Battlefield tarihinde ilk kez 128 oyuncu aynı anda topyekün savaşa katılabilir*. Bu muazzam oyuncu sayısı yepyeni oynanış fırsatları ve destansı Battlefield anları yaratacak. Artık her an her şeyin olabileceği devasa ölçekli savaşlara katılmanın yoğunluğunu her zamankinden daha çok hissedeceksiniz.

  *Yalnızca Xbox Series X|S, PlayStation®5 ve PC'de desteklenir. Xbox One ve PlayStation®4, 64 oyuncuyla sınırlı olacaktır.

  Geniş ve Dinamik Ortamlar

  Muhteşem büyük ölçekli savaşı, yeni bir felsefeyle tasarlanan yedi haritada daha yakından hissedin. Her savaş alanı, tek bir oyun alanında bulunan farklı çatışma bölgelerine sahip ve bu ekstra alan daha çok çeşitliliği ve daha anlamlı taşıt oynanışını mümkün kılıyor. Tanklar dolaşmak için daha fazla alana ve avcı uçakları manevra yapmak için daha fazla hava sahasına sahip. Bu haritalarda sürekli değişen savaş koşullarını ve oynanış mücadelelerini tecrübe edeceksiniz. Katar'ın çöllerindeki kum fırtınaları, Fransız Guyanası'ndaki Uzay Merkezi'nden fırlatılan bir roket ve Güney Kore'nin beton ormanlarını tehdit eden tornadolar gibi dinamik olaylara ve felaketlere anında adapte olun.

  Üst Düzey Cephanelik

  Üst düzey silahlar, taşıtlar, jetler, helikopterler ve yakın gelecekteki 2042 yılından esinlenilen yepyeni ekipmanlardan oluşan tüm teçhizatlarla savaş yaratıcılığınızı serbest bırakın. Savaş için üretilen robotik köpek Ranger'ı çağırın, manga üyelerinizi uzaktan diriltmek için Syrette Tabancasını kullanın, yeni yerlere ulaşmak için kanca kullanın, atlayış tulumu giyin, keşif drone'u konuşlandırın ve çok daha fazlasını yapın.

  Uzmanlar

  Yeni Uzmanlık sistemiyle savaş alanındaki rolünüzü seçin ve elle seçilmiş mangalar kurun. Battlefield'ın dört Sınıfına bağlı olarak Uzmanlar bir eşsiz Uzmanlığa ve Özelliğe sahiptir ancak ekipmanlarının geri kalanı tamamen özelleştirilebilir. Uzmanınızı seçmek ve donatmak, manganızın içinde sinerji oluşturmak ve kendinizi güçlendirerek her savaş durumuna meydan okumanıza olanak tanır.

  Yeni Sezonlar, Yeni İçerikler

  Battlefield™ 2042'da topluluk ile birlikte oyuna düzenli olarak yeni güncellemeler getirecek olan Sezon sisteminde ilerleme kaydedeceksiniz. Yeni anlatılar çerçevesinde tasarlanacak Sezonlar, Uzman askerler, konumlar, silahlar ve taşıtlar gibi içerikler getirecek. Battlefield™ 2042 serüvenlerini daha da ilerletmek isteyenler 1. Yıl Biletini satın alarak 4 Yeni Uzman, 4 Savaş Bileti ve 3 Destansı Kaplama Paketi ("Blistered Earth", "Tempest" ve "Cold Blood") elde edebilir.

  ©2021 Electronic Arts Inc. Battlefield ve Battlefield™ 2042, Electronic Arts Inc.in ticari markalarıdır.

  KOŞULLAR VE SINIRLAMALAR GEÇERLİDİR. AYRINTILAR İÇİN https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/disclaimers ADRESİNE BAKIN.

  HİÇBİR SİLAH, ARAÇ YA DA TEÇHİZAT ÜRETİCİSİ BU OYUNA KATKI, SPONSORLUK VEYA DESTEK SAĞLAMAMIŞTIR.

 • MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE! HAVALE İLE İŞLEM YAPTIKTAN SONRA DEKONTUNUZU info@overgameweb.com ADRESİNE MAİL ATMAYI UNUTMAYINIZ. FİRMA ADI: ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. GARANTİ TR41 0006 2001 4700 0006 2976 33 TÜRKİYE İŞ BANKASI TR95 0006 4000 0011 2350 0230 22 YAPI KREDİ TR94 0006 7010 0000 0089 8302 03 QNB FİNANSBANK TR29 0011 1000 0000 0020 9304 52 ZİRAAT BANKASI TR02 0001 0008 2284 5862 2250 01
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.