Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)

PS5 Back 4 Blood Steelbook Edition

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Back 4 Blood, eleştirmenlerce beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının ellerinden çıkmış, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Ridden'a karşı verilen savaşın merkezindesin. Bir zamanlar insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, son medeniyet kırıntısını bile mideye indirmek üzereler. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Ridden'ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele alma görevi sen ve arkadaşlarına kaldı.

  İŞBİRLİKÇİ HİKAYE

  Dört oyunculu bir ortak hikayede savaşın ve giderek daha zorlu görevlerde hayatta kalmak için birlikte çalışın.

  REKABETÇİ ÇOK OYUNCULU

  Sekiz oyuncuya kadar destekleyen çevrimiçi PvP'de arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınıza karşı oynayın. Temizleyici olarak oynayın ya da korkunç Ridden arasında geçiş yapın.

  ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KARAKTERLER VE SİLAHLAR

  Düşmanı daha iyi alt etmek için sekiz özelleştirilebilir Temizleyici, çok çeşitli ölümcül silahlar ve çeşitli öğeler arasından seçim yapın.

  SON DERECE YENİDEN OYNANABİLİRLİK

  Yeni bir Kart Sistemi, her seferinde farklı deneyimler yaratarak, daha zorlu dövüşlere girişmeniz için özel yapılar oluşturmanın kontrolünü size verir.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.