• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Pes 2018 PS4 Oyun


  Ustalık Gerektiren Oyun

  Dünyaca ünlü bu oyun, sizlere gerçekçi maç hızı sunar. Bütün grafikleri iyileştirilmiştir. Stratejik top sürme özelliğini kullanarak oyunu daha iyi kontrol edersiniz. İçinde bulunduğunuz pozisyona uygun topu saklayabilirsiniz.


  Real Touch Plus Özelliği

  Real Touch Plus özelliği sayesinde top kontrolüne yeni bir boyut eklenmiş olacak. Topu kontrol etmek adına vücudun farklı noktalarını kullanabilirsiniz. Oyunda komutta olmak çok kolay! Yeni frikik ve penaltı atışları da vardır.


  Görsel Gerçekliği Geliştirilmiş

  Geliştirilmiş görselliği sayesinde futbolun gerçekliği en ince ayrıntısına kadar ekranınızda olacak. Görselleri sayesinde maçın gerçekten hemen yanınızda oynandığınız düşüneceksiniz. Hem de özel gerçekçi futbol tünelleri vb. de bulunur.  Yenilenen Futbol Modelleri

  Oyunda futbol modelleri yenilendi. Gerçek ortamda hareket yakalama teknolojisi ile futbol animasyonları yapıldı. Sistemin tamamen yenilenmesi sayesinde dönmek, yürümek ve durmak bile harika bir deneyim yaşamanızı sağlar.


  Yeni Modlar Eklendi

  Oyuncuların favorisi olan bu oyun, rastgele seçim moduna sahiptir. BU mod yeni sunum ve özellikler getirmektedir. Maç öncesi röpotajlarından soyunma odasından gerçekçi görsellere kadar bulunur. Oyun sayesinde menajer olmanın nasıl bir şey olduğunu bizzat yaşayacaksınız.


  Sunum Yenilikleri Getirildi

  Bütün menü arayüzleri onunla baştan tasarlanmıştır. Oyun planı ve My Club ekranlarında tamamen gerçekçi futbol resimleri eklenmiştir. Oyundaki gerçek T V yayını hissi artırıldı. Pes ligi entegrasyonu vardır. PES liginde mücadele etmek çok kolay!

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.