Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)

PS4 Mass Effect Legendary Edition

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • İnsanlık ile onun bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit arasında duran şey yalnızca tek bir kişi. Mass Effect Legendary Edition ile ünlü Mass Effect üçlemesinde Komutan Shepard efsanesini yeniden yaşayın. Promo silahlar, zırhlar ve paketler dahil olmak üzere MassEffect, MassEffect 2 ve MassEffect 3 oyunlarından tek kişilik ana içerik ve 40’tan fazla DLC’yi içermektedir ve 4K Ultra HD için remaster ve optimize edilmiştir.


  SİNEMATİK DESTANI YENİDEN YAŞAYIN Mass Effect™ Legendary Edition üç oyunun tüm tek kişilik ana içeriğini ve 40’tan fazla DLC’yi içermektedir, tek bir hikayeyi anlatan 100 saatin üzerinde içerik süresine sahiptir. Göz alıcı görsel detaylarla dolu, inanılmaz derecede zengin ve detaylı bir evreni tecrübe edeceksiniz.

  SEÇİMLERİNİZİN SONUÇLARI Yaptığınız seçimler bir oyundan diğerine geçecek, verdiğiniz her karar görevlerin, ilişkilerin, savaşların sonucunu ve hatta galaksinin kaderinin belirleyecek.

  SHEPARD EFSANESİNİ DENEYİMLEYİN Görünümünden yeteneklerine kadar kendi karakterinizi yaratıp özelleştirin, sonra da karmaşa içindeki galakside elit bir ekibe önderlik edin.


  REMASTER İÇERİĞİ

  Normandy’nin kontrolünü ele alın, mürettebatınızı oluşturun ve bu ünlü seride unutulmaz bir maceraya hazır olun. 40’tan fazla DLC, promo silahlar, zırhlar ve paketlerle birlikte üç MassEffect oyununun da tek kişilik deneyimini baştan sona oynayın.

  TEMEL ÖZELLİKLER ELDEN GEÇİRİLDİ

  Üç MassEffect oyunu için de tek bir arabirim, geliştirilmiş performans, oynanış iyileştirmeleri, PC için kontrolcü desteği ve çok daha fazlasıyla yaşam kalitesini arttıran yenilikleri deneyimleyin.

  EK ÖZELLİKLER VE İYİLEŞTİRMELER

  Sinematik destanı geliştirilmiş görseller, dokular ve modellerle göz alıcı 4K çözünürlükte yeniden yaşayın. Modern grafik geliştirmeleri, yenilenen arayüz ve fazlası sizi bekliyor.

  MASS EFFECT 1 GELİŞTİRMELERİ

  İlk MassEffect oyununda sevdiğiniz her şeyi geliştirilmiş nişan alma sistemi, ekip kontrolleri ve kameralarla deneyimleyeceksiniz. Başka neyi sabırsızlıkla bekliyor olabilirsiniz? Şu kadarını söyleyelim, Mako sürmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.