Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)

PS4 Mafia Trilogy

309 TL
239 TL
Bu alışveriş ile harcamanın %3’ünü puan olarak kazan.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ana oyunları ve yayınlanan DLC'leri içerir.


  Mafia: Definitive Edition (25 Eylül 2020'de piyasada)

  Sıfırdan başlayıp Yasak çağında mafya camiasında rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla hesapta olmadan yaşadığı bir olay nedeniyle istemeden de olsa organize suç dünyasına dahil olur. Salieri ailesine katılmaktan başlarda rahatsızlık duysa da, zaman geçtikçe avantajlar çok büyük hale gelir.


  Mafia II: Definitive Edition

  HD ile yeniden düzenlenmiş oyunda organize suçun Altın çağında bir gangsterin hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Arkadaşı Joe ile birlikte Vito kendini ispatlamak için çalışır ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlar ile ailede yükselir.


  Mafia III: Definitive Edition

  Vietnam'da geçirdiği yılların ardından Lincoln Clay'in yeni ailesi zenci mafyası İtalyan Mafyası tarafından ihanete uğrayıp öldürülüyor. Lincoln yeni bir aile kurarak sorumlu Mafioso'lara karşı intikam mücadelesine giriyor.

 • Kutu İçeriği:


  Mafia: The Definite Edition


  2002 yapımı klasikleşen Mafia oyunun baştan sona modernize edilmiş tam sürüm remake'i. 


  Dijital İçerik: The Chicago Outfit (Tommy D'Angelo için takım elbise ve araba eklentisi)


  Mafia 2: The Definitive Edition


  2010 yapımı serinin ikinci oyunu. Geliştirilmiş grafik ve ses özellikleri ile 4K çözünürlükte oynayabileceğiniz full sürüm yanında çıkmış bütün DLC'ler (Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta ve Joe's Adventures)  ve bonus içerikler (Greaser Pack, Renegade Pack, Vegas Pack ve War Hero Pack) 


  Mafia 3: The Definitive Edition


  Üçlemenin tam sürüm son oyunu ve tüm DLC'ler (Faster Baby!, Stones Unturned, Sign of the Times) ve Bonus İçerikler (Family Kick-Back Pack ve Judge, Jury and Executioner Weapons Pack)

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.