Stokta Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • EA SPORTS™ FIFA 23, sezon sırasında hem erkekler hem de kadınlar FIFA World Cup™ turnuvaları, kadın kulüp takımlarının eklenmesi, çapraz oyun özellikleri ve favori modlarınızı oynamanız için yeni yollar ile Dünyanın Oyununu sahaya çıkarıyor.

  Uzun Açıklama

   

  EA SPORTS™ FIFA 23, daha fazla futbol aksiyonunu ve gerçekçiliğini Dünyanın Oyununda sahaya getiriyor. Sezon sırasında FIFA 23’e gelecek olan erkekler ve kadınlar FIFA World Cup™ turnuvaları ile en büyük futbol turnuvalarında oynayın, kadın kulüp takımlarıyla ilk kez karşılaşın ve arkadaşlarınıza karşı oynamanızı kolaylaştıran çapraz oyun özelliklerinin keyfini çıkarın. FIFA Ultimate Team™’deki FIFA Anları ve yenilenen Kimya sistemiyle yeni oynama yolunun ve hayalinizdeki kadroyu kurmanın keyfini çıkarın ya da Kariyer Modu’nda oyuncu olarak kişiliğinizi tanımlayarak veya futbolun en ünlü isimlerini yöneterek futbol hayallerinizi yaşayın. VOLTA FOOTBALL ve Pro Clubs’da yeni özelleştirme seviyelerinin yanı sıra geliştirilmiş sokak ve stadyum oynanışıyla sahaya daha fazla kişilik katın. Nasıl oynarsanız oynayın, Dünyanın Oyununu 19.000’den fazla oyuncu, 700+ takım, 100+ stadyum, UEFA Champions League, Premier League, yeni Barclays FA Women’s Super League ve France D1 Arkema dahil 30’dan fazla ligle FIFA 23’te eşsiz bir özgünlükle tecrübe edin.

   

  FIFA 23 ÖNE ÇIKAN OYUN ÖZELLİKLERİ/BAŞLIKLARI

  FIFA World Cup™

  FIFA World Cup Qatar 2022™ ve FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™ ile uluslararası futbolun zirvesini tecrübe edin. Her turnuva yaklaşırken daha fazla bilgi verilecek.

  Kadın Futbolu

  Lansmanda FIFA 23’e gelecek olan Barclays FA Women’s Super League ve Division 1 Arkema ile EA SPORTS FIFA tarihinde ilk kez kadın kulüp takımlarıyla oynayın.

  Oynanış

  Risk/ödül temelli yeni şut mekaniği, yenilenen serbest vuruşlar, penaltılar, köşe vuruşları ve daha gerçekçi fizik unsurları, futbolun çeşitliliğini Dünyanın Oyununa getiriyor.

  Antrenman Merkezi

  Yeni antrenör sistemi, oyununuzu geliştirmenizi sağlayacak çeşitli görevler ve bölümler ile yeni ve daha az deneyimli oyuncuların oyunun temellerini öğrenmesine yardımcı oluyor.

  Çapraz Oyun

  FIFA Ultimate Team™, Online Sezonlar, Online Dostluk Maçları ve daha daha birçok özelliğe 1’e 1 modda çapraz oyunu getiren FIFA 23’te farklı platformlardaki arkadaşlarınıza karşı oynayın.

  FIFA 23 Ultimate Team™

  FUT Anları ve yenilenen Kimya sistemi, oynamak ve hayalinizdeki kadroyu kurmak için size yepyeni bir yol sunarken, yeni İKONLAR ve FUT Kahramanlar oyunun en popüler moduna katılıyor.

  Kariyer Modu

  Bugüne kadarki en özgün FIFA Kariyer Modu deneyiminde oyuncu olarak kişiliğinizi tanımlayın, futbolun en ünlü isimlerini yönetin ve Oynanabilir Önemli Anlar ile sezonunuzu oynamanın yeni yolunun keyfini çıkarın.

  Pro Clubs

  Yeni özelleştirme, Ayak Üstü geliştirmeleri, yeni geliştirmeler ve daha fazlasıyla sahaya her zamankinden daha fazla kişilik katın.

  VOLTA FOOTBALL

  Arkadaşlarınızla veya VOLTA FOOTBALL Topluluğuyla bir araya gelerek yeni ve geliştirilmiş VOLTA Arcades’de Avatarınızı kişiselleştirmenizi sağlayan daha fazla yol ile tarzınızı yansıtın.

  Özgünlük

  Dünyanın Oyununu 19.000’den fazla oyuncu, 700+ takım, 100 stadyum ve 30’dan fazla ligle FIFA 23’te oynayın.

  OYNANIŞ

  Risk-ödül temelli şut, yeni serbest vuruş, penaltı ve köşe vuruşu mekanikleri ve daha fazla futbol çeşitliliği oluşturan yeni oynanış özellikleriyle FIFA 23’te daha gerçekçi bir futbol deneyiminin keyfini çıkarın:

  Sert Şutlar

  Yeni beceri temelli risk-ödül sistemli şut mekaniği, futbolun en güçlü ve etkileyici şutlarını oyuna ekliyor. Defans oyuncularından kurtularak boş alan yaratın, vuruş noktanızı seçin ve sert şut komutu vererek vuruşunuza ekstra güç katıp muhteşem bir gol atma şansı yakalayın.

  Yeniden Tasarlanan Duran Toplar

  Yeniden tasarlanan duran toplar size serbest vuruşlarda, penaltılarda ve köşe vuruşlarında daha fazla kontrol vererek yönü, gidişi, falsoyu ve daha fazlasını değiştirmek için topa temas edeceğiniz noktayı seçmenize imkan tanıyor. Ayrıca güncellenen köşe vuruşu kamera pozisyonları ölü top pozisyonlarının heyecanını daha iyi yansıtıyor.

  Saha İçi Fiziği

  FIFA 23’te güncellenen fizik unsurları, çeşitli saha içi etkileşimlerini daha doğal ve gerçekçi bir hale getiriyor:

  Ağ Etkileşimi Fiziği

  Ağ ile ilgili yeni fizik unsurları oyuncuların hareketine reaksiyon göstererek her bir uzva karşılık veriyor ve oyuncular koşarken, kayarken veya kalenin içine düşerken daha fazla doğal etkileşim yaratıyor.

  Oyuncu Farkındalığı

  Yeni çarpışma öngörüsü sistemi, oyuncuların sahadaki farkındalığını geliştirerek müdahalelerden ve çarpışmalardan kaçınırken daha akıllıca hareket etmelerini sağlıyor.

  Futbol Çeşitliliği

  Yeni animasyonlar ve mekanikler, FIFA 23’e daha doğal futbol çeşitliliği getirerek oyunu gerçek hayata daha da yaklaştırıyor.

  Şut

  Alçak, topun dibine girerek, sektirerek çekilen şutlar ve uçan kafa vuruşları gibi farklı şut yönlerine göz atın.

  Savunma

  Sert uzaklaştıran kayarak müdahaleler, fiziksel müdahaleler ve hatta topuk müdahaleleri, yaklaşan forvetlere karşı savunma yapmak için size daha fazla yol sunuyor.

  Pas

  Yeni pas türleri, ayağın dışıyla paslar, şık sırt pasları, vole paslar ve yeni uzaklaştırma animasyonları, takım arkadaşlarınızı topla buluşturmanız için yeni yollar sunuyor.

  BİL YZ Taktiksel Farkındalık

  Taktiksel geliştirmelerle birlikte YZ rakipler, gol atma, maçın dakikası ve yedek kulübesindeki oyuncular gibi saha içindeki duruma taktiksel açıdan daha iyi reaksiyon gösterip karşılık vererek maçın ortasında dizilişleri ve oyun tarzlarını değiştirip güncelleyebiliyor.

  ANTRENMAN MERKEZİ

  Yeni antrenör sistemi, oyununuzu geliştirmenizi sağlayacak çeşitli bölümler ile yeni ve daha az deneyimli oyuncuların oyunun temellerini öğrenmesine yardımcı oluyor.

  Antrenörünüz olması için FIFA 23’ün iki kapak yıldızı Sam Kerr ve Kylian Mbappé arasında seçim yapın, ardından performansınıza göre antrenörünüzün notları ve oyununuzu bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak ayrıntılı beceri açıklamaları dahil önerilen beceri oyunlarını keşfederek becerilerinizi geliştirin.

  FIFA WORLD CUP™

  Erkekler FIFA World Cup Qatar 2022™ ve FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™* ile FIFA 23’te hem erkekler hem de kadınlarda uluslararası futbolun zirvesini tecrübe edin.

  *FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™ ile ilgili daha fazla bilgi turnuva yaklaşırken verilecek.

  KADIN FUTBOLU

  Lansmanda FIFA 23’e gelecek olan Barclays FA Women’s Super League ve Division 1 Arkema ile EA SPORTS FIFA tarihinde ilk kez kadın kulüp takımlarıyla oynayın.

  ÇAPRAZ OYUN

  Aynı nesil platformlardaki oyunculara çapraz oyun desteği getiren FIFA 23’te farklı platformlardaki arkadaşlarınıza karşı oynayın.

  FIFA ULTIMATE TEAM™

  Takımınıza alabileceğiniz binlerce oyuncu içeren ve hem saha içinde hem de saha dışında Kulübünüzü özelleştirmenin sayısız yolunu sunan FIFA’nın en popüler modunda hayalinizdeki kadroyu kurun ve mücadele edin. Squad Battles’da kendi başınıza, FUT Ortak’ta birlikte, Division Rivals’da Çevrimiçi veya FUT Champions’ta en iyilere karşı oynayabileceğiniz FIFA Ultimate Team™ (FUT), tüm sezon boyunca gerçek hayattaki performanslardan ve UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores gibi müsabakalardan ilham alan çeşitli içeriklerle sizi futbol dünyasına bağlıyor.

  FUT 23, senaryo temelli FUT Anları ile size yepyeni bir mod sunuyor, kadro kurarken daha fazla esneklik sağlamak için Kimya sistemini yeniden tanımlıyor, çapraz oyun ile arkadaşlarınızla oynamanızı ve sıradaki maçınızı bulmanızı kolaylaştırıyor ve çok daha fazlasını yapıyor.

  KARİYER MODU

  FIFA 23 Kariyer Modu’nda UEFA Champions League ve UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander ve daha birçok büyük futbol turnuvalarının ve liglerinin özgün deneyimleriyle futbol hayallerinizi yaşarken kişiliğinizi ve maç gününüzü tanımlayın.

  PRO CLUBS ve VOLTA FOOTBALL

  FIFA 23’teki Pro Clubs ve VOLTA FOOTBALL’da stadyumdan sokağa kadar sahaya daha fazla kişilik katın. Yeni ortak giriş noktası, Pro Clubs ve VOLTA FOOTBALL deneyimini birbirine yaklaştırarak oynadığınız mod fark etmeksizin Pro Clubs TP kazanma olanağıyla oyuncunuzu her iki modda da özelleştirmenize, oynatmanıza ve ilerletmenize imkan tanıyor.

  EŞSİZ ÖZGÜNLÜK

  100’den fazla stadyumda ve 30’dan fazla ligde 19.000+ oyuncu ve 700+ takım dahil olmak üzere dünyanın en büyük yıldızlarını ve takımlarını içeren Dünyanın Oyunundaki en gerçekçi deneyimle FIFA 23’teki eşsiz özgünlüğü tecrübe edin. FIFA 23, ikonik UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander’in yanı sıra ilk kez Barclays FA Women’s Super League ve France D1 Arkema’yı bir arada oynayabileceğiniz tek oyundur.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.