Logitech G102 Lightsync Siyah Optik Oyuncu Mouse

Oyuncu aksesuarı dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Logitech, muhteşem kulaklık, mouse ve klavye modelleriyle OverGame'de! Logitech'le performansınıza performans katın!
Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • LOGITECH G102 Lightsync Gaming Mouse

  GAMING MOUSE

  Daha önce hiç olmadığınız kadar isabetli olun ve oyunda tam potansiyelinizi ortaya çıkarın. G102 Lightsync, İsviçre’de üretilen yepyeni 8000 DPI sensörle donatılmıştır. G102, efsanevi Logitech G100s Oyun Mouse’undan ilham alınan klasik bir tasarıma ve sade hatlara sahiptir. Oyun sınıfı performans, hareket ve tıklamalara neredeyse anında yanıt verir. 16,8 milyon renk arasından aydınlatmanızı seçin. Logitech, 30 yıldır son teknoloji laboratuvarlarımızda ürün araştırma ve test etme işlemleri gerçekleştirmektedir ve bu tecrübe sayesinde oyun teknolojisinde yenilikçi gelişmelere öncülük eder. G102 Lightsync ile oyunun performansıyla sizin performansınız da artar.*

  *Profil ayarlarını özelleştirmek için Logitech Gaming Software gereklidir

  Temel Özellikler

  Logitech® G102 Lightsync Oyun Mouse’u

  8000 dpi ile İsabet oranınızı artırın

  DPI optik sensör

  Oyun sınıfı performans – standart mouse’lardan 8 kat daha hızlı

  16,8 milyon renkle özelleştirilebilir RGB aydınlatma

  Sağ ve sol mouse tuşlarında gelişmiş tuş gerginliği

  6 adet kişiselleştirilebilir tuş

  İsabet oranınızı artırın

  İşviçre’de üretilen bu 8000 DPI optik sensör ile mouse imlecinizi sadece bakışınızla değil dokunuşunuzla da hedefleyin. Anında DPI değişimi, piksel duyarlılığında nişan almaktan (200 DPI) ışık hızında manevralara (8000 DPI) kadar 4 farklı hassasiyet ayarı arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar.

  Klasik tasarım

  G102’nin tasarımında, dünya çapındaki oyuncular tarafından sevilen ve profesyonel eSpor oyuncularının favorisi olan efsanevi Logitech G100s Oyun Mouse’unun klasik çizgileri ve sade, hafif yapısından ilham alınmıştır.

  Oyun sınıfı performans

  G102 Lightsync, standart mouse’lardan 8 kata kadar daha hızlıdır ve gelişmiş tuş gerginliği sayesinde sağ ve sol mouse tuşları her zaman tıklanmaya hazırdır.

  Güvenilir kalite

  30 yıldır son teknoloji laboratuvarlarımızda ürün araştırma ve test etme işlemleri gerçekleştiriyor ve bu tecrübe sayesinde, gerçek potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için oyun teknolojisinde yenilikçi gelişmelere öncülük ediyoruz.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.