Nintendo Switch Splatoon 3

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Savaşta sertleşmiş Inklings ve Octolings'in yaşadığı, güneşte kavrulmuş bir çöl olan Splatlands'a girin. Kaos şehri Splatsville, bu tozlu çorak arazinin adrenalinle dolu kalbidir.

    Bu ıssız ortamda bile, Turf War* hüküm sürüyor ve çevredeki vahşi doğada bulunan yeni aşamalarda savaşlar şiddetleniyor. Dinamik yeni hareketler, bu savaşçıların saldırılardan kaçınmasına ve daha fazla alanı kaplamasına yardımcı olur ve mürekkep atmak için yay şeklindeki yeni bir silahla birlikte.

    Hikaye modunda asi Octarians'a karşı mücadelede Ajan 3'e katılın. Alterna'nın, Fuzzy Ooze'un sırlarını ve bunların modun teması olan "Memelilerin Dönüşü" ile nasıl bağlantı kurduklarını keşfedin.

    Yepyeni özelliklere sahip bir işbirliği modu olan Salmon Run*'ın bir sonraki yinelemesinde ekip kurun ve tehlikeli Salmonid patronlarının dalgalarını savuşturun.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.