Nintendo Switch Mario vs Donkey Kong

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Donkey Kong, fabrikadaki tüm Mini Mario oyuncaklarını çaldı ve onları geri almak Mario'ya kalmış! Klasik platform aksiyonunun bu bulmaca tarzı versiyonunda 130'dan fazla seviyede koşun, zıplayın ve geri takla atarak onları geri alın.

  Başlangıçta Game Boy™ Advance sisteminde kızışan rekabet, yeni eklenen ortak oyun, yepyeni dünyalar, güncellenmiş müzik ve görseller ve diğer yeni oyun yöntemleriyle Nintendo Switch™ sisteminde geri dönüyor.

  Beyninizi çalıştırın ve sekiz farklı dünyadaki bulmaca platformlu mücadelelerde Mini Mario oyuncaklarına ulaşmanın en iyi yolunu bulun. Düşmanlara dikkat edin, tehlikelerden kaçının ve etrafa dağılmış araçları kullanın. Bakalım her seviyede Mükemmel puanı kazanabilecek misiniz?

  Anahtarı almak ve Mini Mario'yu kurtarmak için çevrenizi gözlemleyin ve eylemlerinizi dikkatlice planlayın.

  Bazı seviyelerde, bir grup mekanik adama tehlikeli yerlerden geçmeniz gerekecek. Tüm harf bloklarını toplamaya çalışın ve ardından mümkün olduğunca çok sayıda Mini-Mario'yu güvenli bir şekilde oyuncak kutularına yönlendirin!

  Her dünyanın sonunda, öğrendiğiniz her şeyi atari tarzından ilham alan bir platform savaşında Donkey Kong'u yenmek için kullanın. Ona yumuşak davranma çünkü o sana kesinlikle yumuşak davranmayacak!

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.