Logitech G502 X Kablolu Gaming Mouse Siyah 910-006139

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 •     LOGITECH G G502 X

   

        G502 PLUS, efsanevi G502 ailesinin en yeni üyesidir. Yeniden tasarlanarak ağırlığı etkileyici biçimde 89 grama düşürüldü. İlk kez piyasaya sürdüğümüz LIGHTFORCE hibrit optik-mekanik anahtarlarımı ve
        mikron altı HERO 25K sensörümüz ile donatıldı.

       İKON. YENİDEN ÜRETİLDİ.

        G502 PLUS, efsanevi G502 ailesinin en yeni üyesidir. İlk kez piyasaya sürdüğümüz hibrit optik-mekanik LIGHTFORCE anahtarlarımız dahil olmak üzere en yenilikçi oyun oynama teknolojileriyle yeniden tasarlanıp üretildi.
        Hassas etkinleşmenin yanı sıra olağanüstü hız ve güvenilirlik bir araya toplandı.

       LIGHTFORCE ANAHTARLAR

        Yepyeni hibrit optik-mekanik anahtarlar, optik etkinleşme aracılığıyla daha yüksek hız ve güvenilirlik düzeylerine ulaşır. Mekanik etkinleşme, oyuncuların çok talep ettiği net, dokunsal geri bildirimi korur.

         HERO 25K SENSÖR

           En gelişmiş oyun sensörümüz, düzeltme, filtreleme ve hızlandırma olmadan mikron altı hassasiyet sunuyor. HERO 25K, üstün izleme ve akıllı enerji tüketimiyle rakipsiz bir performans, enerji verimliliği ve hassasiyet sunuyor.

          AYARLANABİLİR DPI DEĞİŞTİRME DÜĞMESİ

           Kavrama ve stilinize göre doğru yapılandırmayı seçebilmeniz için DPI Değiştirme düğmesini yeniden tasarladık. Başparmağınıza yakınlaştırmak için çıkarıp ters döndürün veya birlikte verilen kapakla değiştirin.

           HAFİFLETİLDİ

            İkonik G502 tasarımı, ince duvarlı iskelet sayesinde etkileyici bir şekilde azaltılan 89 gram'lık ağırlık, minimum malzeme ve maksimum sağlamlık özellikleri, daha hafif kaydırma tekerleği ve nice özellik kazandı.

           ÇİFT MODLU KAYDIRMA TEKERLEĞİ

            Hafifletilen tekerleği hiper hız modunda döndürün. Hassas kaydırma için tek tıklamayla kademeli kaydırma moduna geçin. Ek, tamamen programlanabilir kontroller için sola ve sağa eğin.

         SEÇİMİNİZİ YAPIN

          G502 X mouse'lar, G502 ailesinde iki renk seçeneğiyle gelen ilk üründür: siyah ve beyaz. Siz de kendi tarzınızı seçin.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.