Stokta Yok

YUGIOH TRADING CARD GAME STRUCTURE DECK FIRE KINGS

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • ÖNÜMÜZDE AŞIRI ISI! Yenilenen Fire Kings Yapı Destesi ile bu Aralık ayında kar ve buzu eritin! Ateş Kralı Yüksek Avatar Garunix'in gerçek yıkıcı gücünü ortaya çıkaran yepyeni Canavar, Büyü ve Tuzak Kartlarıyla Destenizin ateş gücünü artırın! İşte bekleyebileceğiniz şeylerden sadece birkaçı:

  Fire King High Avatar Garunix'in yeni versiyonu sahaya çıkıyor! ATEŞ canavarlarınızdan biri yok edildiğinde küllerinden yeniden doğabilir (veya elinizden aşağıya uçabilir), ardından elinizden, destenizden veya alanınızdan başka bir canavarı tüketerek kendi ATK'sını artırabilir. Bunu diğer "Ateş Kralı" canavar efektlerinizi etkinleştirmek veya diğer ATEŞ canavarlarıyla kendi kombo stratejilerinizi geliştirmek için kullanın!

  Fire King Adası'nı destenizden doğrudan Saha Bölgenize yerleştirebilecek yeni bir Sürekli Büyü Kartı! Aynı zamanda Saha Büyünüzü yok edilmekten korur ve rakibiniz bir canavarı Özel Çağırırsa, sıra sırasında Xyz Çağırmanıza olanak tanır. Elinizden, destenizden ve mezarlığınızdan her biri 1 adet olmak üzere 3 ATEŞ canavarı çağırarak Xyz Çağırma materyallerini hazırlamak için yeni bir Tuzak Kartı bile var.

  Bir "Fire King" destesinde en çok parlayan, ancak herhangi bir 2 Seviye 8 canavarı malzeme olarak kullanarak Çağırılabilen yeni bir Seviye 8 Xyz Canavarı, böylece bu kartı bir sürü başka stratejiye de dahil edebilirsiniz! Eğer Xyz Çağırılırsa, sahadaki diğer tüm canavarları anında küle çevirebilirsiniz! Canavarlarla ilgilendikten sonra, canavarınızın ATK'sını arttırırken bir Büyü veya Tuzak Kartını da yok edersiniz!

  Ayrıca mevcut destenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek popüler kartları kapmak için bir şans daha bulacaksınız!

  Özellikler:
  • Ateş Kralı Yüksek Avatar Garunix'in gerçek yıkıcı gücünü açığa çıkaran yepyeni Canavar, Büyü ve Tuzak Kartlarıyla Destenizin ateş gücünü artırın!
  • Bu Yapı Destesi toplam 48 kartla birlikte gelir: 5 Ultra Rares, 3 Super Rares ve 40 Commons.
  • Yenilenen Fire Kings Yapı Destesi ile bu Aralık ayında kar ve buzları eritin!

  İçindekiler:
  • 1 x Yapı Destesi

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.