Stokta Yok

Sony PlayStation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve VR2 Sense Charging Station

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • - 2 YIL SONY EURASIA GARANTİLİDİR. -

  AYNI İSİM, SOYİSİM, IP ADRESİ, MAIL
  ADRESİ, ADRES VE TELEFON
  NUMARASINA SAHİP
  SİPARİŞLERDEN 1'DEN FAZLA
  OLANLARIN HEPSİ İPTAL
  EDİLECEKTİR.

  Kutu İçeriği;

  • 1 adet PlayStation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü
  • 1 adet VR2 Sense Charging Station


  Sanal gerçeklik oyunlarının yeni nesli
  Yenilikçi PlayStation VR2 Sense™ teknolojisi, ince kulaklık titreşimleri, 3D ses teknolojisi ve akıllı göz takibi, parmak dokunuşu algılama, dokunsal geri bildirim ve PS VR2 Sense kontrol cihazından1 gelen uyarlanabilir tetiklerle birlikte duyguları ve sürükleyiciliği hayata geçiriyor.

  Minik detaylardan geniş açık manzaralara, gerçekçi yüz ifadelerinden canlı, nefes alan fütüristik dünyalara kadar, PlayStation®5 konsolunun yeni nesil işleme gücü, yeni optik özelliklerle birlikte çarpıcı detaylarla her ana tanık olmanızı sağlar.

  Daha derin ayrıntılar
  İki adet 2000x2040 OLED ekran, orijinal PlayStation®VR'ın 4 kat çözünürlüğü için 120 fps'ye1 kadar inanılmaz 4K HDR görseller sunar.

  Akıllı göz takibi
  Eşli oyunlardan çok oyunculu oyunlara veya takım sohbetlerine gelişmiş bir gerçekçilik ve kişisel etkileşimler hissi veren, oyun içi avatarınızdan gelen yüksek duygusal tepkileri simüle eden göz izleme1 ile kendinizi yeni ve gerçek gibi görünen yollarla diğer oyunculara ifade edin.

  İnanılmaz derecede keskin odaklanma
  Gelişmiş görüntüleme, gözlerinizin odaklandığı oyun içi alanları inanılmaz grafik kalitesi getirirken, oyun performansının sabit kaldığından emin olarak ayrıntıların keyfini çıkarın.

  Olağanüstü dünyaları keşfedin
  110 derecelik görüş alanı ve lensler arasındaki boşluğu optimum ekran görüntüsü için göz pozisyonunuza uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlayan ayarlanabilir Fresnel merceği ile sanal oyun ortamlarında inanılmaz bir his yaşayın.

  Kulağınıza fısıldayan bir karakterin varlığını hissedin, silah sesleri veya yaya geçidinden arkadaşlarınızı ve düşmanlarınızı bulun ve oyun içi sesler dinamik olarak konumunuza ve baş hareketlerinize uyum sağlarken1, Tempest 3D AudioTech2 ile kendinizi inanılmaz gerçekçi seslerle çevreleyin1.

  PlayStation VR2 Sense™ teknolojisi ile heyecan verici yeni dünyalar, benzersiz şekilde sürükleyici ve duygusal yollarla hayat buluyor.

  Gözlük geri bildirimi
  Tek bir yerleşik motordan gelen ince, duyarlı kulaklık titreşimleri1, başınızdan geçen bir okun koşuşturmasından hız yapan bir aracın itişine kadar benzersiz, akıllıca dokunsal bir unsur yaratır.

  Karşınızda PlayStation VR2 Sense kontrol cihazı
  Dokunsal geri bildirim1, uyarlanabilir tetikler 1, hassas takip ve parmak dokunuşu algılama ile sanal dünyalarla şaşırtıcı yeni şekillerde etkileşimegirin; hepsi benzersiz bir ergonomik tasarıma entegre edilmiştir.

  Dokunsal geri bildirim
  Oyun içi eylemlerinize gerçekçi ve ayrıntılı tepkiler alın1. İnce, hassas titreşimlerden yoğun titreşimlere kadar, oyun dünyasındaki geniş bir duyum yelpazesini ellerinizde hissedebilirsiniz, bu da PS VR2 oyunlarını inanılmaz derecede yeni bir şekilde deneyimlemenizi sağlar.

  Uyarlanabilir tetikler
  Her kontrolö cihazında dinamik direnç ekleyen uyarlanabilir tetikler1 ile ellerinizde ezerken yay telinizdeki gerginliği, bir silah sıkışmasının veya bir nesnenin ani tekmesini hissedin.
  Parmak dokunuşu algılama
  Bir düğmeye basmasanız bile, parmaklarınızın yerini1 tespit eden kontrol cihazlarıyla çevrenizdeki sanal dünyaya erişin ve ona dokunun.


  * Hijyen ürünü olduğu için kutu açıldıktan sonra iadesi kabul edilmemektedir. * 

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.