Stokta Yok

PS5 MARVELS MIDNIGHT SUNS ENHANCED EDITION

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Marvel's Midnight Suns, Firaxis Games tarafından Marvel Games ile işbirliği içinde geliştirilen, bir tür taktiksel (sıra-tabanlı oynanan) rol yapma oyunudur.

    Marvel’s Midnight Suns, Avengers, X-Men ve Runaways gibi birden fazla Marvel Comics içeriğinden çizgi roman karakterlerini içermektedir. Oyuncular, 40'tan fazla farklı güç seçeneğiyle "The Hunter" adlı kendi süper kahramanlarını yaratabilecekler.

    Oyunun hikayesine gelince; “Hydra'lı Doktor Faustus, İblislerin Annesi Lilith'i ebedi uykusundan uyandırmak için kara büyü ve bilimin bir karışımını kullanır ve Hydra ile onun arasında bir ittifakla sonuçlanır. Takip eden altı ay içinde, Lilith'in varlığı sihrin yapısını bozar. Doctor Strange ve Iron Man, Johnny Blaze'i işe almaya çalışır, ancak reddedilir. Tüm şehri tehdit eden gizemli güce karşı birlik olan kahramanları zorlu bir macera beklemektedir.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.