Playmobil Mercedes Benz 300SL

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Efsanevi martı kanadı kapılarıyla 1950'lerin spor otomobil ikonu. Şimdi de PLAYMOBIL'den, 1950'lerin yarış sahnesindeki figürler ve aksesuarlarla donatılmış. Efsanevi martı kanadı kapılara sahip, 1950'li yılların klasik spor otomobil ikonu Mercedes-Benz 300 SL ile tanışın. Mercedes-Benz 300 SL, 1954 yılında New York'taki Uluslararası Motor Sporları Fuarı'nda tanıtıldığında, 228 mil/saat azami hıza ulaşarak zamanının en hızlı spor otomobili olarak kabul ediliyordu. Martı kanadı kapıları, direkt benzin enjeksiyonu ve kafes boru şeklindeki çerçevesiyle 300 SL oldukça tanınabilir. 300 SL'nin başarı tarifi, zorlu yarış karakteri ile lüks ve savurganlığın mükemmel karışımıdır. Ve şimdi, 20. yüzyılın rüya gibi spor otomobili, efsanevi menteşeli martı kanadı kapıları, krom renkli tamponları ve radyatör ızgarası ve 50'li yılların aksesuarlarıyla PLAYMOBIL versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Figürleri oturtmak için martı kanadı kapılarını kolayca açın. Bagajda depolama için fazlasıyla yer var. Pit board'un yardımıyla sürücü, yarış sırasında konumu hakkında bilgi sahibi olur. PLAYMOBIL'den Mercedes-Benz 300 SL; hiçbir otomobil koleksiyonunun olmazsa olmazı bir spor otomobil ikonu. Set, pistte eğlenceli bir yarış için bir yarış arabası sürücüsü, tamirci, alet kutusu, bitiş çizgisi bayrağı, pit tahtası ve diğer birçok aksesuarı içerir. Dahil edilen tablo plakası, spor otomobilin en önemli bilgilerini listeler. Beş ila doksan dokuz yaş arası için önerilir. Uyarı. Boğulma tehlikesi. Küçük parçalar. 3 yaşın altındaki çocuklar için değil. PLAYMOBIL formatında yarış efsanesi: Mercedes SL 300 Coupe Figürler: 1 yarış sürücüsü, 1 tamirci; aksesuarlar: 1 Mercedes-Benz 300 SL, 1 alet kutusu, 1 alet, 1 bitiş bayrağı, 1 kask, 1 kapak, 1 çukur tahtası, halka içinde üç köşeli yıldız olan "Mercedes-Benz" aracına ilişkin verileri gösteren 1 ekran ve kapalı ürünün tasarımı Mercedes-Benz Group AG'nin fikri mülkiyetindedir. Geobra Brandstatter Stiftung & Co. KG tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. 5 yaş ve üzeri için önerilir.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.