• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Hogwarts Legacy, dünyada ilk kez Harry Potter kitaplarında tanıtılan sürükleyici, açık dünya aksiyon RPG'sidir. Artık aksiyonun kontrolünü elinize alabilir ve büyücülük dünyasında kendi maceranızın merkezinde olabilirsiniz.

  1800'lerde Hogwarts'ı deneyimleyin. Müttefikler edinin, Karanlık büyücülerle savaşın ve sonunda büyücülük dünyasının kaderini belirleyin. Mirasınız, ondan ne anladığınızdır. Yazılmayanı Yaşa.

  AÇIK BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN

  Büyücülük dünyası sizi bekliyor. Hogwarts, Hogsmeade, Yasak Orman ve çevredeki Overland bölgesinde özgürce dolaşın.

  OLMAK İSTEDİĞİNİZ CADI VEYA BÜYÜCÜ OLUN

  Yolculuğunuz boyunca büyü öğrenin, iksir hazırlayın, bitki yetiştirin ve büyülü canavarlarla ilgilenin. İstediğiniz cadı veya büyücü olmak için evinize uyum sağlayın, ilişkiler kurun ve becerilerde ustalaşın.

  YENİ BİR BÜYÜCÜ DÜNYA HİKAYESİNİ DENEYİMLEYİN

  Geçmişindeki gizli bir gerçeği ortaya çıkarmak için büyücülük dünyasını unutulmuş bir çağda deneyimleyin. Büyücülük dünyasının kaderini tehdit eden tehlikeli bir kötü adamla yüzleşirken trollere, karanlık büyücülere ve daha fazlasına karşı savaşın.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.