Msi Clutch GM51 Lightweight Kablosuz Rgb Gaming Mouse

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS


  • Birinci sınıf PAW-3395 Optik Sensör
  • Patentli MSI DIAMOND LIGHTGRIPS kavrama alanı
  • Klasik ergonomik yapı, yalnızca 85g hafifliğinde tasarım
  • MSI SNAP CHARGING desteği ve şarj istasyonu
  • SI SWIFTSPEED kablosuz teknolojisi ile 3 bağlantı modu

  Kazanmak için üretilen APEX oyuncu faresi ile oyunda yeni bir çağa adım atın- MSI CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS. patentli MSI Diamond Lightgrips kavrama alanına sahip ergonomik yapısı ve birinci sınıf optik sensörü ile en ufak hareketinizde bile en yüksek performans ve doğruluğu sunan üstün teknolojiyle üretildi.


  GERÇEK OYUN DENEYİMİ ŞİMDİ BAŞLIYOR

  MSI DIAMOND LIGHTGRIPS

  MSI Diamond LightGrips, özel çift enjeksiyon elmas desenli kaydırmaz yüzeyi ile oyunculara sağlam bir tutuş sunar. Benzersiz RGB ışıklandırması, MSI Center üzerinden tamamen özelleştirilebilir.


  PERFORMANSIN ZİRVESİ

  PixArt PAW-3395 optik sensör ve en yeni teknolojilerin buluşması ile en küçük hareketleri en hatasız izleme ile gerçekleştirmenizi sağlar.


  ÜST SINIF PAW-3395 SENSÖR

  PixArt PAW-3395 optik sensör, oyuna hükmetmeniz için 26,000 DPI, 650 IPS, ve 50G ivmelenme özellikleri ile üretilmiştir.


  MOTION SYNC

  Motion Sync, fareden gelen sinyalleri PC’nizin bilgi ayrıştırma hızı ile birebir senkronize ederek hareketinizdeki kesinliği arttırır.


  NOMİNAL TEMAS KESME MESAFESİ

  Farenizin masa ile temasını kesme mesafesi 1 mm olarak belirlenmiştir. Böylece farenizin masa ile teması kesildiği zaman meydana gelen klasik rastgele imleç hareketi engellenir. Bu işlev özellikle MSI mousepad kullanıldığında optimize hale gelir.


  2 GELİŞMİŞ ŞARJ ÇÖZÜMÜ

  CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS 2 farklı gelişmiş şarj çözümü sunar. MSI Snap Charging (kablolu) ile oyuna girmek için aceleniz varken 3 kat daha hızlı şarj seçeneğine sahipsiniz. Birlikte gelen MSI Şarj İstasyonu ise standart şarj için, hem de hem de farenizi şık bir şekilde sergilemek için kullanışlı bir çözümdür.

  *MSI Snap Charging için lütfen PC veya laptopunuzdaki USB 3.0 ve üzeri yerleşik portları kullanınız. Voltaj düşmesi riski nedeniyle harici USB dağıtıcıları vb. KULLANMAYINIZ.

  MSI SNAP CHARGING

  MSI'on özel hızlı şarj teknolojisi ile yalnızca 15 dakikalık şarj süresi ile farenizi 27 saate kadar kullanabilirsiniz. Snap Charging aynı zamanda aşırı akım ve aşırı gerilim gibi birden fazla koruma özelliğine sahiptir.

  MSI ŞARJ İSTASYONU

  Birlikte gelen şarj istasyonu ile farenizi kolayca şarj edin ya da şıklıkla sergileyin. Yalnızca 15 dakikalık şarj ile 7 saate varan oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.


  ERGONOMİK & HAFİF

  Ergonomik yapısı rahat bir tutuş sunarken hafifliği ile yorgunluğu azaltarak oyun deneyiminizi geliştirir.

  SAĞ ELDE KONFOR

  GM50’nin klasik sağ el tasarımını daha da geliştirildi ve ince detaylar eklenerek kavrama yeteneği arttırıldı. Avuç içinde daha fazla destek ve uzun kullanımda ekstra konfor sağlandı.


  TRI-MODE WITH MSI SWIFTSPEED İLE 3 FARKLI MOD

  Bağlantı şeklinize kendiniz karar verin: MSI SWIFTSPEED 2.4G kablosuz teknolojisi, Bluetooth veya kablolu mod. MSI SWIFTSPEED, ultra kararlı ve güçlü bağlantı sunarken aynı zamanda oyuncuların zafere ulaşması için düşük gecikmeli performansa sahiptir.

  MSI SWIFTSPEED - BLUETOOTH - KABLOLU USB


  150 SAATE VARAN BATARYA SÜRESİ

  Yüksek kapasiteli 550 mAH bataryası ile fareniz uzun süre boyunca ve kararlı bir şekilde çalışır.

  *Batarya süresi kullanıma göre değişiklik gösterir. Belirtilen 150 saatlik süre, LED ışıklandırma efektleri kapalı iken ölçülmüştür. LED ışıklandırmasını kapatmak için destek sayfasındaki Soru&Cevap kısmına bakınız.


  MSI SPEEDSHIFT TEKNOLOJİSİ

  MSI SPEEDSHIFT oyunculara MSI Center üzerinden farenizin düzeltme doğruluk ayarını ve kayma mesafesi ayarını değiştirerek hızlı bir rekabet ve güç tasarrufu arasında dengeli bir seçim yapma olanağı tanır.

  Gear III - Uç noktada mikro hareketlere ihtiyaç duyan oyuncular için

  Gear II - En rekabetçi oyunlar için

  Gear I - Genel kullanım ve normal oyunlar için


  NVIDIA REFLEX ANALYZER - ZAFERİN BEDELİ BİR MİLİSANİYE OLABİLİR

  NVIDIA Reflex Analyzer, uçtan uca sistem gecikme değerlerini analiz ederek PC’nizin performansını kesin olarak belirler. Oculux NXG253R, GeForce RTX™ GPU’lar ve CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS ile bilgisayarınızın her zaman en yüksek performansta çalıştığını bilerek savaşlara güvenle girin.

  * Görsel yalnızca temsil amaçlıdır.

  BİR BAKIŞTA

  MSI FriXionFree Kablo - 60 Milyon üzeri dayanıma sahip Omron anahtarlar - 3 dahili profil - 5 programlanabilir düğme - Leke tutmayan yüzey - Gaming sınıfı, saf %100 PTFE malzeme


  MSI Center - Daha Akıllı, Daha Hızlı Smarter, Daha Kişisel

  MSI'ın özel MSI Center yazılımı, MSI çevre birimlerinden en yüksek verimi alabilmenize yardımcı olur. Deneyiminizi anında, yalnızca birkaç tıklamayla kişiselleştirin.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.