PS5 LEGO 2K DRIVE

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Devasa bir açık dünya LEGO® sürüş macerasına ev sahipliği yapan Bricklandia'ya hoş geldiniz. İstediğiniz yerde yarışın, herhangi biriyle oynayın, hayalinizdeki araçları inşa edin ve gıpta ile bakılan Sky Trophy için bir dizi vahşi yarış rakibini yenin!
  LEGO 2K Drive'da harika dönüşen aracınız size sürükleyici yarış pistlerinde, arazide ve açık sularda sorunsuz bir şekilde hız yapma özgürlüğü verir. Bricklandia'nın uçsuz bucaksız dünyasını keşfedin, sürüş becerilerinizi gösterin ve tuğla tuğla araçlar inşa edin!

  MUHTEŞEM LEGO SÜRÜŞ DENEYİMİ
  Direksiyona geçin ve tonlarca açık dünya keşfi ve heyecanlı yarışlar için hazırlanın! Heyecan verici Hikaye moduna geçin, tek bir yarışa veya Kupa Serisi turnuvalarına katılın ve sıra dışı mini oyunlarda kendinizi serbest bırakın. Rakipleri yenmek için sürüklenme, hızlanma, zıplama ve güçlendirmeleri kullanma sanatında ustalaşın!

  GÖKYÜZÜ KUPA İÇİN YARIŞ
  Hikaye modu, bir dizi karizmatik rakibe karşı yarışırken, çaylak yarışçıdan ünlü şampiyona giden yolculuğunuzu takip ediyor. Her zaferde, kötü şöhretli Shadow Z'yi alt etmek için rütbelerinizi yükselteceksiniz.

  AÇIK DÜNYA KEŞİFİ
  Bricklandia'nın uçsuz bucaksız ve canlı dünyası, renkli karakterler ve tuhaf görevlerle dolu, uygun gördüğünüz gibi keşfetmeniz için size ait. Turbo Acres'in kaldırımındaki yemyeşil tarlaları yakınlaştırın, Big Butte County çöllerinde off-road yapın, Prospecto Vadisi'nin pitoresk su yollarında gezinin ve daha fazlasını yapın.

  YARATICILIĞINIZI SAĞLAYIN
  Garajda araç inşa etmek, tuğlaları birleştirmek kadar kolaydır. Sıfırdan yeni arabalar ve tekneler inşa edin, koleksiyonunuzdaki herhangi bir aracı modifiye edin veya rehberli yapımlarla gevşeyin, ardından yaratıcılığınızı bir gezintiye çıkarın!

  EVDE VE ÇEVRİMİÇİ BİRLİKTE OYNAYIN
  Yerel bölünmüş ekranda Bricklandia'da dolaşın veya çevrimiçi sürüş arkadaşlarınıza katılın!
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.