• Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Deathloop, yapımcı firma “Arkane Studios”un bir önceki oyunları olan Dishonored ve Prey gibi yapımlardan oldukça fazla etkilenmiş ve bu 2 yapımdaki elementleri birbirine oldukça iyi bir şekilde harmanlamış bir tür “Roguelike / Aksiyon” oyunudur. Oyun hem “Tek Kişilik Senaryoya” (Single Player) hem de “Çok Oyunculu Mod”a (Multiplayer) sahiptir. Oyunda “Colt” ve “Julianne” isimli farklı özelliklere sahip iki karakter bulunmaktadır.

    Deathloop sizleri, “Blackreef” isimli gizemli bir adada, sonsuz bir mücadeleye girmiş olan sıra dışı suikastçıların hiç bitmeyen mücadelelerine konuk edecek. Colt karakteri olarak oynadığınızda, adadaki zaman döngüsüne bir son vermeye çalışacak, tüm güçlerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak, 8 önemli hedefi ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Ta ki, adadaki zaman döngüsünü durdurana kadar.

    Fakat gölgelerin arasında yaşayan ve rakip suikastçı olan Julianne’nin tek hedefi ise Colt’u devirmek ve zaman döngüsünü devam ettirmek… Her iki döngüyü de deneyimleyecek, kendinize yeni yollar keşfedecek ve zaman döngüsünü kırmaya ya da devam ettirmeye çalışacaksınız.

    Oyun, 'Mükemmel döngüyü' tamamlamayı denemek için oyunculara seçebilecekleri çoğu Dishonored ve Prey gibi oyunlardan gelen güçleri yansıtan geniş bir yetenek yelpazesi de verecek.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.