Stokta Yok
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Tiny Tina's Wonderlands, yapımcı firma Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan, bir tür aksiyon rol yapma oyunudur. Borderlands serisinin bir yan ürünü ve Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep'in devamı niteliğindedir.

    Oyun tek başına veya çevrimiçi veya bölünmüş ekranda çok oyunculu modda en fazla üç oyuncuyla birlikte oynanmaktadır. Bir tür “shooter-looter” aksiyon FPS türünde olan oyunun hikayesi, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep'ten hemen sonra geçmektedir ve fantezi temalı masa üstü rol yapma oyunu dünyasının çeşitli unsurlarına vurgu yapmaktadır. 

    Tiny Tina's Wonderlands, birçok temel açıdan farklı olmakla birlikte, kaynaklandığı Borderlands franchise'ı tarafından belirlenen standartlar üzerine inşa edilmiştir. Oyunda altı farklı karakter sınıfı bulunmaktadır ve seride ilk kez oyuncular bu becerileri karakterleri için karıştırıp eşleştirebilmektedir.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.