• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Sonic the Hedgehog’un en yeni yüksek hızlı macerasında dünyalar çarpışıyor. Yeni yüksekliklere doğru hızlanın, güçlü düşman sürüleriyle çarpışın, yüksek hızın heyecanını, açık alan akrobatik hareketleri ve 5 devasa Starfall adasının özgürlüğünü deneyimleyin. Sonic oyunlarının evrimine hoş geldiniz!

  Tümüyle yeni Açık Alan paltformunu deneyin:

  Her birinin eşsiz aksiyon platform mücadeleleri ve keşfedilecek gizli sırlara sahip olduğu, beş adet devasa dünya dışı adalarda yarışın.

  Benzersiz yüksek hızlı özgürlük

  Gözünüze kestirdiğiniz bir yol açın, yan görevleri keşfedin, bulmacaları çözün, devasa yapıların üzerine çıkın, balığa çıkın ve yolda birkaç tanıdık yüzle karşılaşın.

  Siber Uzayda kendinize meydan okuyun

  Sonic hızlarında 3D platform imkânı sunan ve becerilerinizi daha önce hiç olmadığı kadar teste tabi tutabileceğiniz çeşitli mücadelelerle dolu Siber Uzay seviyelerinin kilidini açın.

  Siber güçlü mücadele

  Gizemli düşmanları alt etmek için  , kaçınma, savuşturma, karşı saldırı, kombo gibi hamleleri birleştirerek yepyeni savaş sistemi ile beceri ağacı yükseltmelerini ve yeni Cyloop kabiliyetini kullanın.

  Gizem ve entrika dolu yeni bir macera

  Bir Sonic olun ve robotumsu sürülerce rahatsız edilen kadim bir uygarlığın kalıntılarındaki gizemleri ortaya çıkarmak için bir yolculuğa çıkın.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.