Stokta Yok
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Federal ajanlar tarafından ailesi ile tehdit edilen eski kanun kaçağı John Marston bir zamanlar mensubu olduğu çetenin peşine düşmek zorunda kalıyor. 2018’de listeleri alt üst eden Red Dead Redemption 2’nin öncülü olan bu hikayede, Martson olarak Amerika’nın Vahşi Batı’sı ve Meksika’ya uzanan müthiş bir maceraya atılıyor, kendi kanlı geçmişinle hesaplaşıyorsun. Red Dead Redemption dünyasını zombilere karşı ölüm kalım savaşı verdiğin bir kıyamet cehennemine dönüştüren ikonik korku hikayesi Undead Nightmare de birlikte geliyor.

    Her iki oyunun tek oyuncu deneyimlerinin tümünü içeren Red Dead Redemption’da ayrıca Game of The Year Edition’dan bonus içerikler ve dahası da var.*

    *Red Dead Redemption içeriğinde Red Dead Redemption ve Undead Nightmare oyunlarının tek oyuncu deneyimleri ile Game of The Year Edition’dan bonus içerikler ve başka öğeler bulunur. Red Dead Redemption çok oyunculu içerikleri kapsamaz.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.