• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • PGA TOUR 2K23'e hoş geldiniz!

  PGA TOUR'da yeteneklerinizi gösterin ve TOUR profesyonelleriyle yarışıp yeni rekabetlere girerek bir sonraki FedExCup Şampiyonu siz olun.

  İlk kez çevrimiçi ve yerel oyunda Tiger Woods da dahil erkek ve kadın profesyonelleri oynayın. Ayrıca East Lake Golf Kulübü, TPC Sawgrass ve TPC Scottsdale gibi pek çok lisanslı kurslara da katılabilirsiniz.

  Binlerce özelleştirilebilir eşya ve platformlar arası paylaşım içeren Course Designer ile HAYALLERİNİZDEKİ KURSLARI YARATIN.

  1-4 oyunculu yerel ve çevrimiçi yarışmalarla, serinin heyecanını ve eğlencesini hem amatör hem de deneyimli oyunculara getiren Topgolf ile tanışın.

  MyPLAYER'ınızın seviyesini yeni Beceriler ve Arketipler ile yükseltin ve yeni lisanslı ürün ve giysilerle tarzınızı yeşil çimlere taşıyın.

  Ayrıca turnuvaları ve sezonları yönetmek için kendi çevrimiçi topluluklarınızı kurun veya Divot Derby ve Casual modlarında arkadaşlarınıza karşı becerilerinizi test edin.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.