Logitech G935 Lightsync RGB 7.1 DTS Surround Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 981-000744

Oyuncu aksesuarı dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Logitech, muhteşem kulaklık, mouse ve klavye modelleriyle OverGame'de! Logitech'le performansınıza performans katın!
Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • ÜST DÜZEY SES BİLİMİ

  En gelişmiş ses teknolojisi üstün kablosuz ses deneyimi sunuyor. 50 mm Pro-G™ ses sürücüleri ve DTS Headphone:X 2.01DTS Headphone:X 2.0 surround ses ve EQ ön ayarları yalnızca Windows OS için kullanılabilir ve Logitech G HUB oyun yazılımını gerektirir şimdiye kadarki en geniş, ayrıntılı ve kapsayıcı ses alanları sağlar.

  2,4 GHZ KABLOSUZ

  G935, kablosuz veya kablolu oynama seçeneğiyle size her ikisinin de en iyi olanaklarını sunar. 2,4 GHz kablosuz hızıyla aydınlatma kapalıyken tek şarjla 12 saate, varsayılan aydınlatmayla 8 saate kadar oynayın.3Pil süresi kullanıcıya ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 12 saat pil ömrü, LED aydınlatmanın kullanılmamasına ve kulaklık sesinin %50 olarak ayarlanmasına bağlıdır. USB kablosuyla pili şarj ederken oynamaya devam edin. Alternatif olarak 3,5 mm analog girişle pil gücünü kullanmadan konsolda, mobilde veya PC'de kablolu olarak oynama özgürlüğüne sahipsiniz.

  İLERİ DÜZEYDE OYNAYIN

  Yükseltilen Pro-G 50 mm sürücüler, tüm ses düzeylerinde harika ses detayı, derinliği ve netliği sunan örgü karma malzemeden üretilmiştir. Şimdi artan çapıyla Pro-G, her zamankinden daha iyi performans sunuyor. Patlama sesleri ve zengin oyun müzikleri gibi düşük frekanslı sesler kulağa daha eksiksiz ve sinematik geliyor. Sesler, ayak sesleri ve ateş etme sesleri gibi yüksek frekanslar ise inanılmaz net ve hassas bir şekilde oluşturuluyor.

  SURROUND BEYOND 7.1

  Standart 7.1 kanal surround sese kıyasla daha ileri düzeyde hassasiyetle çalışan inanılmaz DTS® Headphone:X 2.0'ı deneyin4DTS Headphone:X 2.0 surround ses ve EQ ön ayarları yalnızca Windows OS için kullanılabilir ve Logitech G HUB oyun yazılımını gerektirir. Oyun içinde doğru mekansal farkındalık, tam bir 3D ses alanında konumu ve mesafeyi net olarak algılamanızı sağlar. Etrafınızdakileri net olarak duymak, zafere ulaşıp ulaşmayacağınızı belirleyecek.

  TAM ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

  Logitech G HUB oyun yazılımı ile LIGHTSYNC RGB aydınlatmasını kişiselleştirebilir, makrolar ve oyun içi komutlarla G tuşlarını programlayabilir, ayrıca her oyun ve uygulama için benzersiz profillerle ses tercihlerini özelleştirebilirsiniz.5DTS Headphone:X 2.0 surround sound ve EQ ön ayarları yalnızca Windows OS için kullanılabilir ve Logitech G HUB oyun yazılımını gerektirir.

  TÜM PLATFORMLAR İÇİN TEK BİR KULAKLIK

  Tüm aygıtlarınız için tek kulaklık. Nintendo® Switch™, PlayStation® 4 ve Xbox® One dahil olmak üzere PC, mobil ve oyun konsollarından seçiminizi yapın.7Bazı Xbox One denetleyicileri ayrı olarak satılan bir Xbox adaptörü gerektirebilir. Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Mobile: Yalnızca stereo modunda 8Kablosuz özelliği yalnızca PlayStation 4, Yuvaya yerleştirilmiş modda Nintendo® Switch ve PC'de çalışır

  SESİNİZ YÜKSEK VE NET DUYULSUN

  Mic+, inanılmaz net komutlar için geliştirilmiş, 6 mm kollu mikrofondur. Kol sesi kapatmak için katlanabilir, ayrıca sesin kapalı veya açık olduğunu anlayabilmeniz için bir gösterge LED'i mevcuttur. Kullanmadığınızda kollu mikrofonu kulaklığa doğru katlayabilir ve neredeyse görünmez hale getirebilirsiniz.

  KONFORLU VE DAYANIKLI OLMAK İÇİN ÜRETİLDİ

  Kulaklık kaplamalarında ve başlıkta bulunan lüks yapay deri ile en uzun oyun oturumlarında bile inanılmaz rahat hissedeceksiniz. G935, yumuşak dokulara doğrudan baskı uygulamadan kulak etrafına tamamen uyan ve pasif gürültü yalıtımı sağlayan geniş çaplı kulaklık süngerlerimizle donatılmıştır. Kulaklık kaplamaları temizlemek için çıkarılabilir.

 • FİZİKSEL ÖZELLİKLER

  Yükseklik: 188 mm

  Genişlik: 195 mm

  Derinlik: 87 mm

  Ağırlık (kablo ya da USB alıcı olmadan): 379 g

  Şarj Kablosu Uzunluğu: 2 m

  Mobil Kablosu Uzunluğu: 1,5 m

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Kulaklık

  Sürücü: Pro-G

  Boyut: 50 mm

  Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 kHz

  Empedans: 39 Ohm (pasif), 5000 Ohm (aktif)

  Hassasiyet: 93 +/-3 dB

  Mikrofon (Kollu)

  Mikrofon ses alış şekli: Kardiyoit (tek yönlü)

  Boyut: 6 mm

  Frekans yanıtı: 100 Hz – 10 KHz

  Sesi kapatmak için kaldır

  Kablosuz kullanım mesafesi

  Kapalı alan: 15 metre

  Açık alan: 20 metre

  Bağlantı Türü: USB

  Pil Süresi (şarj edilebilir)9Pil süresi kullanıcıya ve bilgisayar kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 12 saat pil ömrü, LED aydınlatmanın kullanılmamasına ve kulaklık sesinin %50 olarak ayarlanmasına bağlıdır.

  Aydınlatma olmadan: 12 saat

  Varsayılan aydınlatma ile: 8 saat

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.