Logitech G G502 X Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse Siyah

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 •    LOGITECH G G502 X LIGHTSPEED MOUSE

   

      G502 X LIGHTSPEED, efsanevi G502 ailesinin en yeni üyesidir. İlk kez piyasaya sürdüğümüz LIGHTFORCE hibrit optik-mekanik anahtarlarımız ve güncellenerek önceki nesilden
      %68 daha yüksek tepki hızı sunan LIGHTSPEED kablosuz protokolümüz ile donatıldı.

     İKON. YENİDEN ÜRETİLDİ.

     G502 X LIGHTSPEED, efsanevi G502 ailesinin en yeni üyesidir. İlk kez piyasaya sürdüğümüz LIGHTFORCE hibrit anahtarlarımız, LIGHTSPEED pro sınıf kablosuz bağlantı ve
     HERO 25K dahil olmak üzere en yenilikçi oyun oynama teknolojileriyle yeniden tasarlanıp üretildi. G502 X LIGHTSPEED aynı zamanda POWERPLAY ile de uyumludur. Böylece şarjı asla bitmez.

     LIGHTFORCE ANAHTARLAR

      Yepyeni hibrit optik-mekanik anahtarlar, optik etkinleşme aracılığıyla daha yüksek hız ve güvenilirlik düzeylerine ulaşır. Mekanik etkinleşme, oyuncuların çok talep ettiği net, dokunsal geri bildirimi korur.

      LIGHTSPEED KABLOSUZ

      Güncellenmiş protokolle birleşen pro sınıf bağlantı özellikleri önceki nesilden %68 daha hızlı tepki sağlar. LIGHTSPEED teknolojisinin etkileyici verimliliği sayesinde G502 X LIGHTSPEED 140 saate kadar pil ömrü sunar.

      HERO 25K SENSÖR

      En gelişmiş oyun sensörümüz, düzeltme, filtreleme ve hızlandırma olmadan mikron altı hassasiyet sunuyor. HERO 25K, üstün izleme ve akıllı enerji tüketimiyle rakipsiz bir performans, enerji verimliliği ve hassasiyet sunuyor.

       AYARLANABİLİR DPI DEĞİŞTİRME DÜĞMESİ

        Kavrama ve stilinize göre doğru yapılandırmayı seçebilmeniz için DPI Değiştirme düğmesini yeniden tasarladık. Başparmağınıza yakınlaştırmak için çıkarıp ters döndürün veya birlikte verilen kapakla değiştirin.

       ÇİFT MODLU KAYDIRMA TEKERLEĞİ

        Hafifleştirilen tekerleği hiper hız modunda döndürün. Hassas kaydırma için tek tıklamayla kademeli kaydırma moduna geçin. Ek, tamamen programlanabilir kontroller için sol ve sağa eğin.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.