Jazwares Pokemon Plush Flame Action Charmander

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Charmander, kertenkeleye benzeyen küçük, ateş tipi bir Pokémon'dur. Başkalarına karşı neşeli ve arkadaş canlısıdır ancak gücü ve yetenekleri sayesinde savaşta mükemmeldir. Ruh hali ve sağlığı, kuyruğunun ucundaki alevin büyüklüğü ve renginden kolayca anlaşılır. Charmander, başlangıç seviyesindeki bir eğitmen için onları Pokémon'un muhteşem dünyasıyla tanıştıran mükemmel bir seyahat arkadaşıdır!

  Charmander'ı tasvir eden peluş maskot, en küçük detaylara büyük önem verilerek yapıldı. Pokemon'un yumuşak, parlak turuncu kürkü ve parlak sarı göbeği vardır. Karakteristik bir unsur, alevli kuyruktur. Charmander eğlenceli etkileşimlerle her küçük çocuğu neşelendirecek. Maskot ses çıkarır ve ışıklı bir yüzü ve kuyruğu vardır.

  Bu yumuşak ve sevimli peluş Charmander yalnızca harika bir sevimli oyuncak değildir. Yaklaşık 25 cm yüksekliğindedir ve ışık ve ses kullanan 20'den fazla benzersiz etkileşimli işleve sahiptir. Muhteşem ışık ve ses efektlerini görmek ve duymak için pençesine basın!

  Basit ve eğlenceli tasarımı ve etkileşimli özellikleriyle bu ikonik Pokémon, tüm maceralarınız için mükemmel bir arkadaştır! Ve gerçekçi, özenle hazırlanmış işlemeli ayrıntılar Charmander'ı Pokémon ekibiniz için önemli bir katkı haline getiriyor.

  Karakteristik:

  Işık ve ses işlevlerini denemek için Charmander'ın pençesine basın!
  Aydınlatılmış yüz ve kuyruk!
  Eğlenirken keşfetmeniz için 20'den fazla reaksiyon!
  Hepsini yakalamalısın!
  Pokémon serisinin resmi ürünü.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.