POKEMON SELECT SERI ACTION FIGURE 16 CM TYPHLOSION

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Typhlosion Figürü koleksiyonunun yeni parçası olmak için geliyor!

  Typhlosion, II. Nesil'de tanıtılan Ateş tipi bir Pokémon'dur. Quilava'nın gelişmiş formu ve Cyndaquil'in son evrimidir. Sarı renkte olup koyu mavi bir sırtı vardır. Boynunun etrafında dikenli alevlerden oluşan bir yeleye sahiptir. 

  Bu Pokemon şimdi bir karakter figürü olarak karşınızda! Bilinen görünümünün birebir aynısı olup detay tasarımlarıyla animeden çıkmış gibi görünüyor. 15’ten fazla hareketli eklem noktasına sahip olduğu için figürünüze farklı pozlar verdirebilir ve oyunlarınızı daha gerçekçi bir hale getirebilirsiniz.

  Typhlosion figürüyle animeden en sevdiğiniz sahneleri yeniden canlandırabilir ya da kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz. Figürünüzü ofisinize, evinize veya hayranlığını göstermek istediğin her yere yerleştirebilirsiniz.

  Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini destekler, arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

  Kutu içerisinde; Typhlosion figürü ve stant bulunmaktadır.

  Ürün ölçüsü: 15 cm

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.