XBOX SERIES X OYUN KONSOLU VE DIABLO 4

Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • - 2 YIL MICROSOFT TÜRKİYE GARANTİLİDİR -

  MİCROSOFT XBOX SERİES X OYUN KONSOLU + DİABLO IV

  Xbox Series X - Diablo® IV Paketi'ni edinerek High Heavens ile Burning Hells arasındaki ebedi savaşa katılın. 12 teraflopluk ham grafik işleme gücüyle Mabet'in yozlaşmış toprakları boyunca ilerleyin. 1 TB özel SSD ile desteklenen sürükleyici, aksiyon dolu dövüş oyununda bitmek bilmeyen iblisleri katledin. Hiper gerçekçi 4K çözünürlükte diğer maceracılara katılın, kuşatılmış kasabaları geri alın ve kabus gibi zindanlara dalın. Tümü Xbox Velocity Architecture tarafından desteklenen ışık hızında yükleme süreleri ve geniş bir açık dünya ile ortalık karışırken oyundaki her anı en iyi şekilde deneyimleyin. Şimdiye kadarki en hızlı ve en güçlü Xbox ile Mabet'in kaderi için savaşın.

  ORTALIK KARIŞTI
  Xbox Series X - Diablo® IV Paketi'ni edinerek High Heavens ile Burning Hells arasındaki ebedi savaşa katılın. Xbox One ve Xbox Series X|S için Diablo® IV'ün yanı sıra Diablo® IV için Caparison of Faith Binek Zırhıyla Birlikte Light-Bearer Bineğini içerir.

  POWER YOUR DREAMS
  Şimdiye kadarki en hızlı ve en güçlü Xbox olan Xbox Series X'i deneyimleyin. 12 teraflopluk ham grafik işleme gücü, DirectX ray tracing, özel SSD ve 4K oyun deneyimiyle yeni zengin dünyaları keşfedin.

  Daha fazla oynayın, daha az bekleyin
  Xbox Velocity Architecture tarafından desteklenen Hızlı Devam Etme, ışık hızında yükleme süreleri ve 120 FPS'ye kadar oyun deneyimiyle oyundaki her anı en iyi şekilde deneyimleyin.

  Oynanmaya hazır binlerce oyun
  Her zamankinden daha iyi görünen ve daha iyi oynanan, optimize edilmiş yüzlerce oyun dahil olmak üzere Xbox'ın dört neslinden oyunların keyfini çıkarın. Xbox Akıllı Teslimat, hangi konsolda oynadığınız fark etmeksizin oyunun konsola en uygun olan sürümünü oynamanızı sağlar.

  Daha iyi bir görüntü, daha iyi bir oynanış
  Daha büyük ve daha güçlü oyunların tam kapasitede çalışmasına olanak tanıyan özel tasarlanmış NVMe SSD ile yükleme sürelerini en aza indirin ve kare hızlarını artırın.

  XBOX GAME PASS ULTIMATE
  Xbox Game Studios, Bethesda Softworks ve diğer yayımcıların yeni oyunlarını çıktıkları gün oynamak için Xbox Game Pass Ultimate'ı (üyelik ayrı olarak satılır) ekleyin. Ayrıca konsolda, bilgisayarda veya bulutta yüzlerce Xbox oyununun keyfini çıkarın.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.