• Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • - 2 YIL MICROSOFT TÜRKİYE GARANTİLİDİR -

  Xbox Series S, şimdiye kadar piyasaya sürülen en küçük ve en şık Xbox konsolu. Makul fiyatıyla, tümüyle dijital yeni nesil konsolun hızını ve performansını deneyimleyin. Xbox Game Pass Ultimate’e katıldığınızda (üyelik ayrıca satın alınmalıdır) Halo Infinite gibi bütün Xbox Game Studios ürünlerini oyunun piyasaya çıktığı gün olmak üzere, her an elinizin altında olan ve 100’den fazla yüksek kalite oyun içeren kütüphanenizle hemen oynamaya başlayın. Quick Resume özelliği ile birçok oyun arasında göz açıp kapayana kadar, hiçbir zorlanma olmadan geçiş yapın. Entegre edilmiş yazılım ve özel tasarlanmış SSD’siyle Series S’in beyni olan Xbox Velocity Architecture, oyun sırasında yüklenme ve açılma sürelerini dikkate değer şekilde düşürerek daha hızlı ve akıcı bir oyun deneyimi sunar.

  Şimdiye kadar üretilmiş olan en küçük Xbox konsoluyla yeni nesil performans

  Makul fiyatıyla, tamamen dijital yeni nesil konsolun hızını ve performansını deneyimleyin.

  Modül 2 (Corousel)

  Daha çok oyna, daha az bekle

  Entegre edilmiş yazılım ve özel tasarlanmış SSD’siyle güçlendirilmiş Xbox Velocity Architecture ile yeni nesil hız ve performansı deneyimleyin.

  Parmak ısırtan özellikler tümüyle dijital konsolda

  Özel üretilmiş 1 TB NVMe SSD ile en aza indirgenmiş yükleme süreleri ve Quick Resume ile konsolunuzda yakın zamanda oynanmış olan birden fazla oyun arasında pürüzsüz bir şekilde geçiş yapın.

  Dört nesilden binlerce oyun

  Xbox One, Xbox 360 ve Original Xbox dahil olmak üzere Xbox’ın dört nesilden binlerce oyununu geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde dilediğiniz gibi oynayın.

  Yeni Xbox Kablosuz Kumanda ile Tanışın

  Oyun oynama sırasında konforunuzu arttırmak için tasarlanan, yeni modernize Xbox Kablosuz Kumanda ile tanışın. Dokulu tutuş sayesinde hep hedefte kalın, pürüzsüzce tutun ve içerik paylaşın.

  Aksesuarlar

  Kumandalar, kulaklıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere, birçok Xbox One aksesuarınızı Xbox Series S’te kullanın.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.