Oyunun En Heyecanlı Yeri

Üye Girişi   |   Yeni Üyelik

0
OYUN > PLAYSTATION 4 > PLAYLINK >  Ps4 >  Hidden Agenda
 

Hidden Agenda

89,00 TLStok Durumu:       Var

Açıklama

OYUNDA TÜRKÇE ALTYAZI DESTEĞİ VARDIR

UNTIL DAWN’IN YAPIMCILARINDAN YENİ BİR OYUN…

PlayLink Konsept: Oyunculara, aileleri veya arkadaşlarıyla birlikte IOS ve android tabanlı akıllı cep telefonları veya tabletlerle oynayabilmelerini sağlayan yeni konseptin adıdır.
Bu yeni konseptte hızlı testlerden, sürükleyici çok oyunculu maceralara ve daha birçok farklı türde oynanan yapımları, PlayLink’in sosyal oyun deneyimi özelliği sayesinde deneyimleyeceksiniz.

HEP BİRLİKTE OYNAMAYA DEVAM EDİN!

Hidden Agenda, BAFTA Ödülü kazanmış olan Until Dawn™ isimli oyunun yapımcıları tarafından geliştirilmiş en yeni aksiyon macera gerilim oyunudur.
Supermassive firması, heyecan ve gerilim dolu sahneleri dramatik bir şekilde oyunculara sunmayı oldukça iyi başaran ve tüm dünyada tanınan bir yapımcı firmadır.

THE TRAPPER

Her gerilim filmi, soğuk bir karşıt kişiye ihtiyaç duyar. Oyunun hikayesinde, kötülüğüyle ün salmış ve kurbanlarının bedenlerine farklı işaretler bırakan acımasız ‘’Trapper’’ isimli katili yakalamaya çalışacaksınız. Yalnız veya arkadaşlarıyla birlikte oynarken oyuncular, hızlı düşünmeli ve zor kararlar almak suretiyle katili adalete teslim etmeyi denemeliler ve Trapper'ın bir sonraki kurbanını kurtarmaya çalışmalılar. Tıpkı Until Dawn’da olduğu gibi, Hidden Agenda’da, eylemlerinizin sonuçları olacak. Zayıf seçimler, yaşam ile ölüm arasındaki farkı yaratacaktır. Sonuç olarak hikaye çok farklı şekilde ortaya çıkacaktır.

YENİ KONSEPTİN, YENİ OYUNU…

PlayLink konseptinin yeni halkası ve bir parçası olan Hidden Agenda, tüm beceri düzeyindeki oyunculara hitap etmektedir.
Oyunu oynayabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey, IOS veya Android tabanlı çalışan akıllı bir cihaz, bir Wi-Fi bağlantısı ve ücretsiz indireceğiniz uygulama. (PlayStore üzerinden Hidden Agenda uygulamasını aratmalısınız)
Hidden Agenda uygulaması, pazardaki en erişilebilir deneyimlerden biri olmasının yanı sıra, oyuncuları oyun dünyasına sokmak için tasarlanmış yenilikçi, sezgisel mekanikler yaratır. Cihazlarını şu amaçlarla kullanacaklardır:
• Gizli bilgileri ve onlara özgü hedefleri alın.
• Hikayenin yönünü değiştiren kritik kararlar alın.
• Reflekslerinizi test edecek olan Complete Quick-Time-Events’ler.
• Hikayenin kilit niteliğindeki olaylarını, karakterleri ve potansiyel şüphelilerin listesini inceleyin…

HİÇ KİMSEYE GÜVENMEYİN!

İki ayrı oyun modu ile, oyuncuların, arkadaşlarıyla veya onlara karşı birlikte hareket etme seçeneği var ...

HİKAYE MODU

• 1-6 oyuncu için tasarlanmıştır.
• Arkadaşlarınızla hayatta kalabilmek için birlikte çalışın – Kanıtları ve seçenekleri, şüphelendiğiniz kişileri birlikte sorgulayın
• Oyunculara birbirleriyle ilgili sorular sorun (en çok güvendikleri ya da en çok etkilendikleri en iyi tarafları…)

REKABETÇİ MODU

• 2-6 oyuncu için tasarlanmıştır.
• Bir oyuncunun akıllı cihazına gönderilen ’’Gizli Amacı’’ vardır ve hikayeyi belirli bir şekilde yönlendirmek için arkadaşlarına karşı komplo kurmalıdır.
• Puanlar, ‘’Gizli Amacı’’ tamamlayarak ya da başka bir oyuncunun bu amacı ortaya çıkarmasıyla kazanılmaktadır.
• Oyuncular, kritik anlarda kontrole el koymak için çeşitli müdahalelerde bulunabilirler. Böylece diğer arkadaşlarının almak istemediği bir karara doğrudan müdahale edebilirler.Over Game © 2017
OverGame Kurumsal
Gizlilik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme
İletişim