PS5 Ön Sipariş Hakkkında

Değerli müşterilerimiz,


10 - 15 Aralık 2020 tarihleri arasında gelmesi beklenen PlayStation 5'ler için ikinci ön siparişlerimizi başlatıyoruz.

Sınırlı sayıda ürün öncelikli olarak mağazalarımızı arayarak isim bırakan müşterilerimize ve web sitemizdeki PlayStation 5 ilanında bulunan Stok Sor butonunu kullananlara açılacaktır. Öncelikli müşterilerimiz için web sitemizden, mağazalarımızdan ön sipariş imkanı sağlanacaktır. Ayrıca konsolunu getirip mağazalarımızdan ön sipariş yapmayı tercih eden müşterilerimize 72 saat süre tanınacaktır.

Ürünlerin son kullanıcılara ulaşması ve karaborsaya imkân vermemesi adına, bir kişiye bir ürün satılacaktır. Aynı kart ve aynı soyadı alımlarında kontrol yapılacak, mükerrer siparişler iptal edilecektir.

Ön siparişini yapan müşterilerimiz ön sipariş yaptıkları tarihte nasıl teslim almak istediklerini bildirmelidir.


Teslim alma seçeneklerimiz;


OverGame Kanyon Mağazası,

OverGame Akasya Mağazası,

OverGame Kanyon Temassız Teslim Noktası,

OverGame Akasya Temassız Teslim Noktası,

Kargo,

PS5 Kapımda Servisi. Detaylı bilgi için tıklayın.


PS5 konsollarında OverGame’i tercih edecek ve OverGame üyesi olan değerli müşterilerimiz aşağıdaki katma değerlerden ve imkânlardan faydalanacaktır. 

PS5 konsolu OverGame’in her hangi bir satış kanalından alanlar ve sadece fiziksel mağazalarımız için geçerlidir, online kanallarımızda bu uygulamalar bulunmayacaktır. Online mağazamızdan konsol alanlar, bu avantajı fiziksel mağazalarımıza gelerek kullanabilirler.

  • Satın aldıkları  sıfır ya da ikinci el oyunları bitirip 1 ay içinde geri getirdiklerinde ödedikleri tutarın  %50  si değerinde  geri satabilecekler (her hangi bir zaman aldıkları tüm PS5 oyunları için geçerlidir, konsol ile beraber alım zorunlu değildir). (nakit satın alımı yapılmamaktadır, mağaza kredisi verilir)
  • Bir yıl içinde satın alacakları 5 adet sıfır ya da ikinci el PS5 oyununu geri satarlarsa 6. Oyun* ücretsiz hediye edilecektir. (5 al, 5 sat, 6. Oyun bedava ) (Bir yıl konsol satın aldığı tarihle başlar, ikinci yıl birinci yılın bitişi ile tekrar başlar )
  • İkinci el PS 5 oyunları, konsollarını bizden alacak üyelerimiz için %10 indirimle satışa sunulacaktır. (Kasa otomasyonu ile otomatik etiket üzerinden %10 indirim uygulanacaktır)
  • Konsol alan üyelerimiz, PS5 oyunlarını bize geri satarken kasa alım fiyatlarımızın üzerinden %10 fazla tutarla bize satacaklardır.
  • OverGame Kardeşliği: Konsolu bizden alan üyelerimiz yukarıdaki avantajları, seçeceği bir OverGame üyesini kardeş olarak ilan edebilir ve OverGame Kardeşi aynı imkânlardan faydalanabilir. Kardeş limiti 2 kişidir ve her kardeşi için 50 TL hediye çeki kazanacaktır.

OverGame üyeliği ücretsizdir, fiziksel mağazalarımızda üyeler ödemelerinin %1 i kadar  puan kazanır ve oyun/aksesuarda * %3 indirim alır.

OverGame katma değerli hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayınız

Sizler için hazırladığımız PS5 rehberi için tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.