FIFA 23 PS5 Standard Edition

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • EA SPORTS™ FIFA 23, daha gerçekçi oynanış sunan HyperMotion2 Teknolojisi, hem erkekler hem kadınlar FIFA World Cup™, kadın kulüp takımlarının eklenmesi, çapraz oyun özellikleri ve daha fazlası ile Dünyanın Oyununu sahaya çıkarıyor.

  Uzun Açıklama

  EA SPORTS™ FIFA 23, her maçta her zamankinden daha gerçekçi futbol animasyonu oluşturmak için gerçek hayatta iki kat fazla hareket yakalama çalışmasından güç alan HyperMotion2 Teknolojisindeki ilerlemelerle daha fazla futbol aksiyonunu ve gerçekçiliğini Dünyanın Oyunundaki sahaya getiriyor. Sezon sırasında FIFA 23’e gelecek olan erkekler ve kadınlar FIFA World Cup™ ile en büyük futbol turnuvalarında oynayın, özel HyperMotion2 animasyonundan güç alan kadın kulüp takımlarıyla ilk kez oynayın ve arkadaşlarınıza karşı oynamanızı kolaylaştıran çapraz oyun özelliklerinin keyfini çıkarın. FIFA Ultimate Team™’deki FIFA Anları ve yenilenen Kimya sistemiyle yeni oynama yolunun ve hayalinizdeki kadroyu kurmanın keyfini çıkarın ya da Kariyer Modu’nda oyuncu olarak kişiliğinizi tanımlayarak veya futbolun en ünlü isimlerini yöneterek futbol hayallerinizi yaşayın. VOLTA FOOTBALL ve Pro Clubs’da yeni özelleştirme seviyelerinin yanı sıra geliştirilmiş sokak ve stadyum oynanışıyla sahaya daha fazla kişilik katın. Nasıl oynarsanız oynayın, Dünyanın Oyununu 19.000’den fazla oyuncu, 700+ takım, 100+ stadyum, UEFA Champions League, Premier League, yeni Barclays FA Women’s Super League ve France D1 Arkema dahil 30’dan fazla ligle FIFA 23’te eşsiz bir özgünlükle tecrübe edin.

  FIFA 23 ÖNE ÇIKAN OYUN ÖZELLİKLERİ/BAŞLIKLARI

  HyperMotion2 Teknolojisi

  İki kat fazla maç verisi yakalama ile HyperMotion oynanış teknolojisinde kaydedilen ilerlemeler, yeni özellikleri açıyor ve milyonlarca kare gelişmiş maç yakalama çalışmasından alınan 6.000’den fazla özgün animasyonu FIFA 23’e getiriyor.

  FIFA World Cup™

  Erkekler FIFA World Cup Qatar 2022™ ve FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™ ile uluslararası futbolun zirvesini tecrübe edin. Her turnuva yaklaşırken daha fazla bilgi verilecek.

  Kadın Futbolu

  Lansmanda FIFA 23’e gelecek olan Barclays FA Women’s Super League ve Division 1 Arkema ile EA SPORTS FIFA tarihinde ilk kez kadın kulüp takımlarıyla oynayın. Ayrıca FIFA 23’te kadın futbolunu güçlendirerek kadın oyuncuların özgün şekilde hareket etmesini sağlayan özel HyperMotion2 yakalama sisteminin keyfini çıkarın.

  Oynanış

  Risk/ödül temelli yeni şut mekaniği, yenilenen serbest vuruşlar, penaltılar, köşe vuruşları ve daha gerçekçi fizik unsurları, futbolun çeşitliliğini Dünyanın Oyununa getiriyor.

  Maç günü deneyimi

  Artırılmış gerçeklik temelli yayın tekrarlarından hiper gerçekçi saha zeminlerine ve geliştirilmiş stadyum atmosferine kadar FIFA 23’te keyifli bir maç günü deneyimi yaşayın.

  Antrenman Merkezi

  Yeni antrenör sistemi, oyununuzu geliştirmenizi sağlayacak çeşitli görevler ve bölümler ile yeni ve daha az deneyimli oyuncuların oyunun temellerini öğrenmesine yardımcı oluyor.

  Çapraz Oyun

  FIFA Ultimate Team™, Online Sezonlar, Online Dostluk Maçları ve daha daha birçok özelliğe 1’e 1 modda çapraz oyunu getiren FIFA 23’te farklı platformlardaki arkadaşlarınıza karşı oynayın.

  FIFA 23 Ultimate Team™

  FUT Anları ve yenilenen Kimya sistemi, oynamak ve hayalinizdeki kadroyu kurmak için size yepyeni bir yol sunarken, yeni İKONLAR ve FUT Kahramanlar oyunun en popüler moduna katılıyor.

  Kariyer Modu

  Bugüne kadarki en özgün FIFA Kariyer Modu deneyiminde oyuncu olarak kişiliğinizi tanımlayın, futbolun en ünlü isimlerini yönetin ve Oynanabilir Önemli Anlar ile sezonunuzu oynamanın yeni yolunun keyfini çıkarın.

  Pro Clubs

  Yeni özelleştirme, Ayak Üstü geliştirmeleri, yeni geliştirmeler ve daha fazlasıyla sahaya her zamankinden daha fazla kişilik katın.

  VOLTA FOOTBALL

  Arkadaşlarınızla veya VOLTA FOOTBALL Topluluğuyla bir araya gelerek yeni ve geliştirilmiş VOLTA Arcades’de Avatarınızı kişiselleştirmenizi sağlayan daha fazla yol ile tarzınızı yansıtın.

  Özgünlük

  Dünyanın Oyununu 19.000’den fazla oyuncu, 700+ takım, 100 stadyum ve 30’dan fazla ligle FIFA 23’te oynayın.

  OYNANIŞ

  HYPERMOTION2 OYNANIŞ TEKNOLOJİSİ

  Futboldan Güç Alarak EA SPORTS FIFA HyperMotion oynanış teknolojisinde yapılan çığır açan yenilikler, FIFA 23’te 6.000’den fazla gerçekçi futbol animasyonuyla sahada attığınız her adıma gerçekçilik katıyor:

  Gelişmiş 11’e 11 Maç Yakalama

  Xsens kostümleri, gerçek, yüksek yoğunluklu 11’e 11 maç yapan profesyonel futbolculardan milyonlarca veri noktasının yakalanmasını mümkün kılıyor. FIFA 23, ilk kez FIFA’da bir kadın maçından hareket yakalama dahil olmak üzere profesyonel takımlarla iki yeni tam maçtan kaydedilen hareket yakalama çekimlerinden 11’e 11 Maç Yakalama verilerini ve EA SPORTS FIFA oyununda bugüne kadar görülmüş en hassas ve gerçekçi animasyonları sağlayan beş antrenman çalışmasından toplanan verileri içeriyor.

  Makine Öğrenim

  Modern ve patentli makine öğrenimi algoritmamızdaki ilerlemeler, FIFA 23’te daha fazla futbol pozisyonuna futbol gerçekçiliği getiriyor. Toplam 9,2 milyon gelişmiş maç yakalama karesinden öğrenen algoritma, yeni animasyonları gerçek zamanlı olarak yazıp FIFA 23’te sahadaki çeşitli etkileşimlerle doğal ve gerçekçi futbol hareketleri yaratıyor.

  Bunun sonucunda FIFA 23 tüm dünyadaki stadyumlarda izlenen profesyonel erkek ve kadın maçlarına daha da yaklaşırken, HyperMotion2 oynanış teknolojisi de toplu ve topsuz anlarda eşsiz animasyon kalitesi sunan yepyeni özellikleri açıyor.

  Özgün Tüm Takım Hareketi

  Xsens kostümlerini kullanarak iki yüksek yoğunluklu 11’e 11 maçtan yakalanan oyuncu hareketi verileri, FIFA 23’te direkt sahadan yakalanan daha doğal futbol animasyonlarını mümkün kılıyor. Hem erkek hem kadın maçlarından yakalanan veriler, toplamda 6.000’den fazla HyperMotion destekli animasyon yaratarak oyuncuların her zamankinden daha duyarlı ve gerçekçi hareket edip oynamasını sağlıyor.

  Kadın Futbolunu Güçlendirme

  Tam gaz ilerleyen kadınlar maçına özel Gelişmiş 11’e 11 Maç Yakalama, makine öğrenimi teknolojisiyle birlikte FIFA 23’te kadın futbolunu güçlendirerek gerçek hayattaki kadın oyuncuların hareketinden yola çıkan özgün animasyonlar yaratıyor.

  Teknik Dribling

  Yepyeni dribling sistemi, forvetlerin topa giden yollarını daha akıllıca hesaplamalarını mümkün kılıyor. Her dribling dokunuşu arasında makine öğreniminden yola çıkan animasyon geçişleri, top ayağınızdayken yeni nesil görseller ve çeşitlilik sunuyor. Hız konusunda bir defans oyuncusuna meydan okurken ya da bir rakipten uzaklaşmak için topu yakın tutarken ultra hassas dribling, dünyanın en iyi hareketini her zamankinden daha akıcı yapmanızı sağlıyor.

  MÖ-Yakın Markaj

  Makine öğrenimi teknolojisi, Gelişmiş 11’e 11 Maç Yakalama verilerinden alınan gerçek hayattaki savunma pozisyonlarını ve hareketlerini öğrenerek FIFA 23’teki yakın markaj sistemini yeniden yazıyor ve defans oyuncuları forvetlerle karşı karşıya gelirken daha doğal animasyonlar yaratıyor.

  Hızlanma

  Yeni hızlanma mekanikleri, FIFA 23’te oyuncuların en yüksek hızlarına erişmesi konusunda yeni bir kişilik katmanı yaratıyor. Oyuncular artık patlayıcı hızlanma ile uzaklaşmadan daha kontrollü veya uzun hız değişikliklerine kadar, en yüksek hızlarına farklı ivmelerle ulaşarak FIFA 23’teki oyuncu hareketi ve oynanışta daha fazla çeşitlilik yaratacak.

  Soğukkanlı Topa Vuruş

  HyperMotion2’den güç alan yeni animasyonlar, topu kontrol etme ve şut arasında daha doğal geçişleri mümkün kılıyor. Keskinliği ve akıcılığı bir araya getiren daha uzun ve yüksek kaliteli animasyon, oyuncular topu saklarken, çevirirken ve kaleye doğru vururken tek bir kesintisiz hareket yaratıyor.

  Kinetik Kaleci ve Kafa Topu Mücadeleleri

  İki oyuncu etkileşimi teknolojisindeki gelişim, oyuncu animasyonlarını senkronize ederken, kaleciler gelen ortalarda rakip hücum oyuncularına karşı mücadele veriyor ve böylece kalecilerin girdiği hava topu mücadelelerinde daha net sonuçlar ortaya çıkıyor.

  DİĞER OYNANIŞ ÖZELLİKLERİ

  Risk-ödül temelli şut, yeni serbest vuruş, penaltı ve köşe vuruşu mekanikleri ve daha fazla futbol çeşitliliği oluşturan yeni oynanış özellikleriyle FIFA 23’te daha gerçekçi bir futbol deneyiminin keyfini çıkarın:

  Sert Şutlar

  Yeni beceri temelli risk-ödül sistemli şut mekaniği, futbolun en güçlü ve etkileyici şutlarını oyuna ekliyor. Defans oyuncularından kurtularak boş alan yaratın, vuruş noktanızı seçin ve sert şut komutu vererek vuruşunuza ekstra güç katıp muhteşem bir gol atma şansı yakalayın.

  Yeniden Tasarlanan Duran Toplar

  Yeniden tasarlanan duran toplar size serbest vuruşlarda, penaltılarda ve köşe vuruşlarında daha fazla kontrol vererek yönü, gidişi, falsoyu ve daha fazlasını değiştirmek için topa temas edeceğiniz noktayı seçmenize imkan tanıyor. Ayrıca güncellenen köşe vuruşu kamera pozisyonları ölü top pozisyonlarının heyecanını daha iyi yansıtıyor.

  Saha İçi Fiziği

  FIFA 23’te güncellenen fizik unsurları, çeşitli saha içi etkileşimlerini daha doğal ve gerçekçi bir hale getiriyor:

  Gelişmiş Darbe Fiziği

  Gelişmiş Darbe Fiziği, FIFA 23’te defans oyuncuları topu engellemeye çalışırken oyuncuların uzuvlarının pozisyonun sonucunu daha doğal etkilemesini sağlıyor. Defans oyuncularından seken toplar, engellemeler ve kalecilerin kolları, bacakları, elleri ve hatta parmakları, şutun gücünü absorbe edip topun gidiş yolunu etkileyerek ve her bir vuruşun hızına ve kuvvetine bağlı olarak görsel açıdan özgün sapmalar yaratarak gelen topun etkisine göre belirlenen daha gerçekçi sonuçlar doğuruyor.

  Ağ Etkileşimi Fiziği

  Ağ ile ilgili yeni fizik unsurları oyuncuların hareketine reaksiyon göstererek her bir uzva karşılık veriyor ve oyuncular koşarken, kayarken veya kalenin içine düşerken daha fazla doğal etkileşim yaratıyor.

  Oyuncu Farkındalığı

  Yeni çarpışma öngörüsü sistemi, oyuncuların sahadaki farkındalığını geliştirerek müdahalelerden ve çarpışmalardan kaçınırken daha akıllıca hareket etmelerini sağlıyor.

  Futbol Çeşitliliği

  Yeni animasyonlar ve mekanikler, FIFA 23’e daha doğal futbol çeşitliliği getirerek oyunu gerçek hayata daha da yaklaştırıyor.

  Şut

  Alçak, topun dibine girerek, sektirerek çekilen şutlar ve uçan kafa vuruşları gibi farklı şut yönlerine göz atın.

  Savunma

  Sert uzaklaştıran kayarak müdahaleler, fiziksel müdahaleler ve hatta topuk müdahaleleri, yaklaşan forvetlere karşı savunma yapmak için size daha fazla yol sunuyor.

  Pas

  Yeni pas türleri, ayağın dışıyla paslar, şık sırt pasları, vole paslar ve yeni uzaklaştırma animasyonları, takım arkadaşlarınızı topla buluşturmanız için yeni yollar sunuyor.

  BİL YZ Taktiksel Farkındalık

  Taktiksel geliştirmelerle birlikte YZ rakipler, gol atma, maçın dakikası ve yedek kulübesindeki oyuncular gibi saha içindeki duruma taktiksel açıdan daha iyi reaksiyon gösterip karşılık vererek maçın ortasında dizilişleri ve oyun tarzlarını değiştirip güncelleyebiliyor.

  KEYİFLİ MAÇ GÜNÜ DENEYİMİ

  FIFA 23’te atmosferi ve yayın kalitesini zirveye çıkaran yeni özelliklerle maç gününün heyecanını hissedin.

  HyperMotion2 AR Tekrarları

  HyperMotion2’den güç alan artırılmış gerçeklik tekrarları ve sunum özellikleri, şut ve serbest vuruş tekrarları sırasında size daha fazla bilgi vererek gol beklentisi, şut gücü, kaleye mesafe ve daha fazlası gibi yeni bir ayrıntı katmanı sağlıyor.

  Maç Öncesi Hazırlığı

  Stadyum içinden ve dışından sahnelerdeki yüksek enerji, yeni seslerle birlikte en büyük maçlardan önce enerji ve beklenti oluşturup maç atmosferini ve şampiyonluk mücadeleleri, çok kritik üç puan mücadeleleri, kupa finalleri ve daha fazlasında heyecanı yükseltiyor.

  Hiper Gerçekçi Saha

  Görsel kalitedeki dev atılım, FIFA 23’te sahanın her zamankinden daha iyi görünmesini sağlıyor. Daha gerçekçi bir maç deneyimi yaratan derinlik ve ayrıntılarla oyuncular rakiplerine kayarak müdahale yaparken veya gollere sevinirken sahanın aşındığını göreceksiniz.

  ANTRENMAN MERKEZİ

  Yeni antrenör sistemi, oyununuzu geliştirmenizi sağlayacak çeşitli bölümler ile yeni ve daha az deneyimli oyuncuların oyunun temellerini öğrenmesine yardımcı oluyor.

  Antrenörünüz olması için FIFA 23’ün iki kapak yıldızı Sam Kerr ve Kylian Mbappé arasında seçim yapın, ardından performansınıza göre antrenörünüzün notları ve oyununuzu bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak ayrıntılı beceri açıklamaları dahil önerilen beceri oyunlarını keşfederek becerilerinizi geliştirin.

   

  Erkekler FIFA World Cup Qatar 2022™ ve FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™* ile FIFA 23’te hem erkekler hem de kadınlarda uluslararası futbolun zirvesini tecrübe edin.

  *FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™ ile ilgili daha fazla bilgi turnuva yaklaşırken verilecek.

  KADIN FUTBOLU

  Lansmanda FIFA 23’e gelecek olan Barclays FA Women’s Super League ve Division 1 Arkema ile EA SPORTS FIFA tarihinde ilk kez kadın kulüp takımlarıyla oynayın. Ayrıca FIFA 23’te kadın futbolunu güçlendirerek kadın oyuncuların özgün şekilde hareket etmesini sağlayan özel HyperMotion2 yakalama sisteminin keyfini çıkarın.

  ÇAPRAZ OYUN

  Aynı nesil platformlardaki oyunculara çapraz oyun desteği getiren FIFA 23’te farklı platformlardaki arkadaşlarınıza karşı oynayın.

  FIFA ULTIMATE TEAM™

  Takımınıza alabileceğiniz binlerce oyuncu içeren ve hem saha içinde hem de saha dışında Kulübünüzü özelleştirmenin sayısız yolunu sunan FIFA’nın en popüler modunda hayalinizdeki kadroyu kurun ve mücadele edin. Squad Battles’da kendi başınıza, FUT Ortak’ta birlikte, Division Rivals’da Çevrimiçi veya FUT Champions’ta en iyilere karşı oynayabileceğiniz FIFA Ultimate Team™ (FUT), tüm sezon boyunca gerçek hayattaki performanslardan ve UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores gibi müsabakalardan ilham alan çeşitli içeriklerle sizi futbol dünyasına bağlıyor.

  FUT 23, senaryo temelli FUT Anları ile size yepyeni bir mod sunuyor, kadro kurarken daha fazla esneklik sağlamak için Kimya sistemini yeniden tanımlıyor, çapraz oyun ile arkadaşlarınızla oynamanızı ve sıradaki maçınızı bulmanızı kolaylaştırıyor ve çok daha fazlasını yapıyor.

  KARİYER MODU

  FIFA 23 Kariyer Modu’nda UEFA Champions League ve UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander ve daha birçok büyük futbol turnuvalarının ve liglerinin özgün deneyimleriyle futbol hayallerinizi yaşarken kişiliğinizi ve maç gününüzü tanımlayın.

  PRO CLUBS ve VOLTA FOOTBALL

  FIFA 23’teki Pro Clubs ve VOLTA FOOTBALL’da stadyumdan sokağa kadar sahaya daha fazla kişilik katın. Yeni ortak giriş noktası, Pro Clubs ve VOLTA FOOTBALL deneyimini birbirine yaklaştırarak oynadığınız mod fark etmeksizin Pro Clubs TP kazanma olanağıyla oyuncunuzu her iki modda da özelleştirmenize, oynatmanıza ve ilerletmenize imkan tanıyor.

  EŞSİZ ÖZGÜNLÜK

  100’den fazla stadyumda ve 30’dan fazla ligde 19.000+ oyuncu ve 700+ takım dahil olmak üzere dünyanın en büyük yıldızlarını ve takımlarını içeren Dünyanın Oyunundaki en gerçekçi deneyimle FIFA 23’teki eşsiz özgünlüğü tecrübe edin. FIFA 23, ikonik UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander’in yanı sıra ilk kez Barclays FA Women’s Super League ve France D1 Arkema’yı bir arada oynayabileceğiniz tek oyundur.

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.