PS5 FIFA 21 Standard Edition

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • FIFA 21'in görsellikten hissiyatına kadar değiştiren yeni özellikler sayesinde PlayStation?5, Xbox Series X ve Xbox Series S'teki FIFA 21 ile Yeni Nesli Hissedin. Yeni nesil konsolların gücü sayesinde açılan yeni teknoloji seviyesi sayesinde EA SPORTS FIFA tarihindeki en gerçekçi maç günü deneyimlerini yaşayacağınız ultra gerçekçi stadyumlarda yeni nesli oynayacak, görecek ve hissedeceksiniz.

  YENİ NESLİ OYNAYIN

  Ortak İlerleme - FUT Club ve VOLTA FOOTBALL kadrolarınızı FUT 21'in nesiller arası transfer pazarları ve liderlik tablolarıyla, ayrıca FUT ve VOLTA FOOTBALL içerik ve ilerlemenizi PlayStation 4'ten PlayStation 5'e veya Xbox One'dan Xbox Series X/S'e ve tekrar geriye aktarabilirsiniz.

  Işık Hızında Yükleme Süreleri - Yeni neslin gücü, artık maçlara hiç olmadığı kadar hızlı başlamanızı sağlıyor. Kick-Offmodundan Kariyer Moduna stadyum ortamları benzersiz bir hızda yüklenip saniyeler içinde maça başlamanızı sağlarken, gelecek maça olan konsantrasyonunuzu asla kaybetmeyeceksiniz.

  PlayStation Aktiviteleri - Bir sonraki maçınız ister Kariyer Modunda şampiyonu belirleyecek maç olsun, ister VOLTA SQUAD ile dünyayı karşınıza almaya hazır olun, Aktivite Kartları sayesinde PlayStation ana ekranından favori oyun modunuza anında geçebilecek ve aksiyona daha çok katılabileceksiniz.

  YENİ NESLİ HİSSEDİN

  PS5™ DualSense™ Haptik Özelliği - PlayStation®5'in yeni DualSense kontrolcüsü ile son saniyede kurtarılan gollerden, direkte patlayan şutlara kadar her şeyi zengin haptik geribildirimlerle ellerinizde hissedeceksiniz ve oynanış deneyiminizin çehresi değişecek. Sahada olan bitene tepki veren kontrolcü haptikleri ile şutların, pasların ve çalımların etkisini hissedecek, maçın ritmini ellerinizde yaşayacaksınız.

  İtme-Çekme Fizikleri - Geliştirilmiş futbolcu etkileşim sistemi, Gerçek Futbolcu Hareketi Teknolojimizi (RPMT) top için verilen mücadelelere de yansıtıyor. Futbolcular birbirlerini çeker, iter, yaslanırken gerek açık oyunda, gerek ölü top anlarında topa sahip olmak için yapılan fiziksel mücadeleyi hissedebileceksiniz.

  Görseller & Sesler - PremierLeague, LaLiga ve Bundesliga da dahil olmak üzere dünyanın en büyük liglerinden özel olarak kaydedilmiş binlerce otantik tezahürat ile FIFA 21 hem mevcut nesilde, hem de yeni nesilde spor video oyunlarında eşi görülmemiş seviyede EA SPORTS Atmosferik Ses deneyimi sunmaktadır.

  YENİ NESLİ GÖRÜN

  EA SPORTS Maç Kamerası - En üst seviye futbol yayınlarının görünüşü ve hissiyatından esinlenen bu yeni oynanış kamerası, size her maçta taze bir perspektif sunacak. Oyun kurmanıza veya pas yollarını kapamanıza yardımcı olması için sahanın daha fazla bölümünü görecek, ev sahibi ve deplasman taraftarlarının maça gerçek zamanlı verdikleri tepkileri göreceksiniz.


  LiveLight Çizim Tekniği - Anfield'denParcdesPrinces'e, Etihad'danBernabéu'ya kadar, yeni aydınlatma sistemimiz ultra gerçekçi futbol deneyimi yaratacak. En ince ayrıntısına kadar detaylandırılmış saha yüzeyleri, stadyum malzemeleri ve atmosferik efektlerden yedek oyuncular, top toplayıcılar, ev sahibi ve deplasman taraftarları gibi yan karakterlere kadar, FIFA 21'in görselleri oyunun tüm kısımlarını daha da gelişmiş hale getiriyor.

  Maç Öncesi Canlı - Yeni maç öncesi sinematikler, futbolun görsellik ve seslerini en üst düzeyde yansıtarak benzersiz bir maç günü deneyimi sunuyor. Takım otobüslerin stadyuma gelişini görecek, turnikelerden geçen taraftarların coşkusuna şahit olacak, futbolcuların basın alanından geçerek sahaya çıkışlarını göreceksiniz.

  Büyük Gol Anları - Bazı gollerin anlamı daha fazladır. Maçtaki duruma göre yeni bağlamsal futbolcu, yedek kulübesi ve taraftar tepkileri size son dakikada galibiyeti getiren gollerin veya elenmenizi önleyen beraberlik golünün heyecan ve dramını yaşatacak.

  YENİ NESLİ HAREKETLENDİRİN

  Yeni Gerçekçilik Seviyesi - Yeni nesil teknoloji, futbolcu fiziklerinde de kendisini gösteriyor. Topa vurduğunuzda kaslar esneyecek, Frostbite motorunun saç fizikleri futbol dünyasının en büyük yıldızlarının hareketlerine tam uyum sağlayacak ve yüzlerdeki ve forma kumaşlarındaki gerçekçilik, dünyanın en iyi futbolcularının görünüşünü ayrı bir seviyeye taşıyacak.

  Tepkili Dokunuş Animasyonları - Yeni oynanış teknolojisi topa bağlı animasyonların da görsel kalitesini ve tepkilerini geliştiriyor ve akıcı ve gerçekçi futbolcu hareketleri deneyimlemenizi sağlıyor. Futbolcular artık daha insani dokunuşlar yapıyor, mekanik, robot gibi hareketlerin önüne geçiliyor.

  Topsuz İnsanlaştırma - Yorgun biçimde tozlukları düzeltenlerden, 89. dakikada takım arkadaşından bağırarak koşu yoluna pas isteyen futbolculara göre Topsuz İnsanlaştırma sayesinde görsel animasyon ve karakter davranışlarındaki gerçekçilik, futbolun duygusunu en üst düzeyde yaşamanızı sağlayacak.


 • MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE! HAVALE İLE İŞLEM YAPTIKTAN SONRA DEKONTUNUZU info@overgameweb.com ADRESİNE MAİL ATMAYI UNUTMAYINIZ. FİRMA ADI: ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. GARANTİ TR41 0006 2001 4700 0006 2976 33 TÜRKİYE İŞ BANKASI TR95 0006 4000 0011 2350 0230 22 YAPI KREDİ TR94 0006 7010 0000 0089 8302 03 QNB FİNANSBANK TR29 0011 1000 0000 0020 9304 52 ZİRAAT BANKASI TR02 0001 0008 2284 5862 2250 01
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.