Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)

Nintendo Switch Harvest Moon One World

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Uzun süredir devam eden Harvest Moon serisine en son girişte plajlarda, çölde ve hatta bir yanardağda gezinin! Hasat Tanrıçası kayboldu ve onu geri getirmeye yardım etmek sana kalmış! Yol boyunca inekler, koyunlar, develer ve hatta ren geyiği ile karşılaşacaksınız! Kazın, çünkü bu oyunda dünya tam anlamıyla sizin istiridyeniz!


  Hasat Tanrıçası bu dünyadan kaybolmadan önce minik Hasat Demetlerine çeşitli tohumların bilgisini aşılayarak dünyanın çeşitli meyve ve sebzelerinin kaybolmamasını sağladı. Bu Hasat Perileri'ne verilen gücü kullanarak, oyunda ilerledikçe çeşitli tohumların kilidini açacaksınız! Ancak Hasat Perileri, farklı zamanlarda ve yerlerde göründüklerinden, bulmak zor olabilir. Onlardan olabildiğince çok arama yaptığınızdan emin olmak için noggininizi kullanmanız gerekecek!


  • Hasat Tanrıçasını canlandırmak için dünya çapında bir maceraya çıkın!

  • 5 benzersiz ve renkli bölgeyi keşfedin: geniş Calisson çayırları, Halo Halo'nun muhteşem plajları, Pastilla'nın kavurucu çöl sıcağı, Lebkuchen'in şirin tepeleri ve Salmiakki'nin karlı dağları!

  • Erkek ya da kız olarak oynayın ve her biri kendine özgü kişiliği ve geçmişi olan 5 bekar ve 5 bekarlığa veda edin!

  • İnek, koyun, keçi ve hatta ren geyiği gibi hayvanları yetiştirin ve koruyun!

  • Bir bölgeden diğerine kolayca seyahat etmek için Expando-Farm'ınızı kullanın!

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.