Lego Super Mario Tanooki Mario Güçlendirme Paketi

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
 • Ürün Özellikleri
 • Banka Hesap Bilgileri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • - PAKET İÇERİSİNDEN SUPER MARIO ÇIKMAMAKTADIR. -

  Bu Tanooki Mario Kostümü ile gerçek hayattaki LEGO Super Mario maceralarını geliştir! LEGO Mario figürüne (dahil değildir) kostümü giydir ve benzersiz tepkilerini gör. Düşmanları ezmeden önce onu kendi etrafında döndürerek ekstra altın kazan. Oluşturduğun LEGO Super Mario seviyeleriyle daha da fazla eğlenmenin harika bir yolu!

  LEGO Mario (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Tanooki Mario Kostümü (71385) ile LEGO Super Mario oyuncuları için yeni olasılıkların kapılarını açın. LEGO Mario bu kostümü giydiğinde, oyuncular onu kendi etrafında döndürüp düşmanları ezerek ekstra dijital altın kazanabilir. Bu set, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) sahip yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir hediye oyuncaktır. Uygulama eğlencesi Kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında resimli yapım talimatları bulunur. Uygulama, ayrıca çocukların fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir platform, yapıp oynamanın yaratıcı yolları için fikirler ve başka eğlenceli özellikler sunar. Sınırsız LEGO Mario Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, simgeleşmiş bir Nintendo® karakterini gerçek dünyaya taşır ve çocukların problem çözme yaratıcılığını geliştirir. Başlangıç Parkuru, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların arkadaşları ve aileleriyle yarışmak ya da tek başlarına engelleri aşmak sınırsız seviyeler inşa etmesine olanak tanır.

  LEGO Super Mario (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Tanooki Mario Kostümü (71385) ile çocukların interaktif oyun seçeneklerini arttırın.

  Parçalarla yapılan bu aksesuar, Mario ile Maceraya Başlangıç Setindeki (71360) LEGO Mario figürüne uygundur.

  LEGO Mario bu kostümü giydiğinde, oyuncular onu kendi etrafında döndürüp düşmanları ezerek ekstra dijital altın kazanabilir.

  Bu koleksiyonluk yapım oyuncağı, 6 yaş ve üzeri çocukların ve hayranların LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Seti ve Ek Macera Setlerini kişiselleştirmesi için havalı bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

  Maceraya Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile birlikte kullanılabilecek Penguin Mario Güçlendirme Paketi (71384) dahil başka LEGO Mario yükseltmeleri de bulunur.

  Pakette çocukların kendi başlarına yapabilmesi için adım adım talimatlar bulunur.

  Son derece popüler LEGO Super Mario oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir Nintendo karakterini gerçek dünyaya taşıyarak çocukların benzersiz eğlenceli engeller oluşturmak için setleri genişletmesine değiştirmesine olanak tanır.

  LEGO yapım parçaları, 1958'den beri tutarlılık, uyumluluk ve her seferinde sağlam bir bağlantı için katı sektör standartlarına uygundur.

  LEGO parçaları, en titiz global güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test ve analiz edilir.

 • MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE! HAVALE İLE İŞLEM YAPTIKTAN SONRA DEKONTUNUZU info@overgameweb.com ADRESİNE MAİL ATMAYI UNUTMAYINIZ. FİRMA ADI: ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. GARANTİ TR41 0006 2001 4700 0006 2976 33 TÜRKİYE İŞ BANKASI TR95 0006 4000 0011 2350 0230 22 YAPI KREDİ TR94 0006 7010 0000 0089 8302 03 QNB FİNANSBANK TR29 0011 1000 0000 0020 9304 52 ZİRAAT BANKASI TR02 0001 0008 2284 5862 2250 01
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.