Sepetinizde ürün bulunmuyor

Sepet Toplamı: {{total}} TL {{total+cart_discount}} TL

Sepet Toplamı: {{total}} TL


{{total}} TL
Sepetinizde ürün bulunmuyor
  • {{item.prodName}}
    Sil
    {{item.prodPrice}} TL

Sepet Toplamı: {{total}} TL


İPTAL PROSEDÜRÜ

Satın alınan ürün için İPTAL talebi gelmesi durumunda İLETİŞİM SAYFASI'ndaki İLETİŞİM FORMU üzerinden talebinizi sipariş numarası ile birlikte göndermeniz ya da 0212 353 55 45 no'lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir.

İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte bize yollamanız gereken öğeler aşağıdaki gibidir;

  • Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce info@overgameweb.com ya da İletişim sayfamızdaki İletişim Formu'na iade talebinizi göndermeli ve gelecek onay doğrultusunda Aras Kargo'ya iade talebinde bulunan ürünleri OverGame'e gönderilmek üzere teslim edilmelidir. Farklı kargo şirketlerinden gönderilen gönderiler teslim alınmayacaktır.
  • Ürünün faturası ve/veya irsaliyesi tarafımıza gönderilmelidir.
  • İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı ve varsa ürün içerisinden çıkan tüm aksesuarları ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

CAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde malı red ederek cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkinin kullanılması için aynı süre içinde Satıcıya faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ve mal/hizmetin 7. md. hükümleri çerçevesinde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve SATICI web sitesinde yayınlanmış olan önbilgiler gereğince, ambalaj ve içeriğinin denenirken hasar görmemiş olması şarttır. Bu hakkin kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Fatura asli gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. 


Tüketicinin cayma bildiriminin satıcıya ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir.(bkz Mesafeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik) Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. 


Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz. 


CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 

-Oyun Konsolları ve aksesuarları (Ambalajı açıldıktan sonra iade alınmayacaktır.) 

-Her türlü yazılım ve programlar 

-DVD,VCD,CD.Blu-Ray ve yazılım içiren oyun kartuşları 

-Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler , tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, 

-Yazılımın ALICI'ya ait donanımın yetersizliği,eksikliği,uyumsuzluğu vb. nedenlerden dolayı çalışmaması durumunda iadesi mümkün değildir. 

-ALICI'ya ait donanımın içindeki mevcut orijinal sürümlerinin dışında,kırılmış programlar,kırma işlemi için monte edilmiş aparatlar nedeni ile orijinal yazılımın çalışmaması durumunda iade mümkün değildir. 

-ALICI, sipariş anında donanımın ve yazılımın kendine ait donanımla ile uyumluluğunu ve uygunluğunu kabul etmiş olacağından,herhangi bir uyuşmazlık durumunda iadesi mümkün değildir.