Merhaba OverGamer, 

Artık size yeni sitemizden hizmet vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yaptığımız bu geçiş aşamasında tüm eski OverGame üyelerinin şifrelerini değiştirmesi gerekmektedir.

Şifrenizi yenilemek için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Line.png (2 KB)

Iron Studios - Lord Of The Rings , Frodo Minico

Guvenli Alisveris.png (23 KB)
Kolay Iade.png (26 KB)
Ucretsiz Kargo.png (19 KB)
Bu Üründe Geçerli OverGame Kampanyaları
  • Ürün Özellikleri
  • Banka Hesap Bilgileri
  • Teslimat ve İade Koşulları
  • Edebiyatta fantezi ve kurgunun en önemli eserlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi, Peter Jackson'ın yönettiği bir sinema üçlemesinden uyarlandı. Drogo Baggins'in oğlu Frodo Baggins, Orta Dünya'nın Üçüncü Çağında bir hobbitti. O, 'Tek Yüzüğü' Hüküm Dağı'nda yok etmek için aldığı Yüzük Arayışındaki ana rolü için Tolkien'in en ünlü kahramanıydı ve hala da öyledir. Yüzüğün taşıyıcısı, bahçıvan Samwise Gamgee'nin en yakın arkadaşı, Yüzük Kardeşliği'nin eğitmeni ve Üçüncü Çağ'ın sonunda Orta Dünya'dan Uzak Batı'ya yelken açan üç hobbitten biriydi.


    Iron Studios, Yüzüklerin Efendisi Frodo - Yüzüklerin Efendisi - MiniCo heykelini sunar. Resmi olarak lisanslıdır. El yapımı koleksiyon heykellerimiz , kendiniz veya sevdikleriniz için en iyi hediyelerdendir.


    Koleksiyonunuzu bu Yüzüklerin Efendisi Koleksiyon heykeli ile büyütün!

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için overgame.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Yapacağınız alışverişlerde kargoya ücret ödemek istemiyorsanız, satın alacağınız milyonlarca üründe kargo bedava avantajı ve size özel kampanyalar
İADE & DEĞİŞİM GARANTİSİ
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre aşılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.