Oyunun En Heyecanlı Yeri

Üye Girişi   |   Yeni Üyelik

0
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online abonelik işlemlerinize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz online abonelik hizmetinden yararlanmakla, Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Internet sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından "SSL" güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Internet sitemize bırakmış olduğunuz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görüntülenemez.

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir.

Sizin, internet sitemizi kullanarak bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmemektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Ayrıca, online abonelik hizmetinin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda hizmet talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını hatırlatırız.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi vermeyiniz. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz online abonelik hizmetinin geçerliliğini etkileyecektir. Böyle bir durumda OverGame hiç bir sorumluluk kabul etmez.Over Game © 2017   |   OverGame Kurumsal   |   Gizlilik Sözleşmesi   |   Kullanım Şartları   |   İletişim