Oyunun En Heyecanlı Yeri

Üye Girişi   |   Yeni Üyelik

0
GİZLİLİK POLİTİKASI


Eloy Elektronik Oyunlar Sanayi ve Ticari Limited Şirketinin tescilli markası olan OverGame ve kendisine ait olan OverGameweb.com alan adı üzerinden hizmet ve ürün satışı yapan OverGameweb.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sadece üyelik sırasında sizlerden talep etmektedir.

Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece OverGameweb.com bünyesinde anonim olarak derlenmekte ve mevzuat kapsamında müşteri tarafından gerekli izin usulüne uygun olarak verildi ise verilen onayın kapsamına uygun olarak ticari amaçla kullanmamakta ve hiçbir şekilde bu bilgilerin izin kapsamı dışında 3. Kişiler ile paylaşımını yapmamaktadır.

OverGameweb.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, OverGameweb.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla OverGameweb.comtarafından analiz edilmekte ve kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.

Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz. Herhangi bir anda daha önce onaylı olarak vermiş olduğunuz verilerin onayını geri almak veya kapsamını değiştirmek isterseniz info@overgameweb.com mail adresine ulaşmanız yeterlidir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde OverGameweb.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin OverGameweb.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca OverGameweb.com da "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmakta ve 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenmektedir.

Her gün: 10.00-22.00 arası

info@overgameweb.com veya

0212 353 5545 no’lu mağaza numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Eloy Elektronik oyunlar Sanayi ve Ticari Limited Şirketi.

GÜLBAHAR MAH. CEMAL SURURİ SOKAK
HALİM MERİÇ İŞ MERKEZİ NO:15 K.10 B.45
MECİDİYEKÖY- ŞİŞLİ –İSTANBULOver Game © 2017
OverGame Kurumsal
Gizlilik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme
İletişim